Sayfa 260/294 İlkİlk ... 160210250258259260261262270 ... SonSon
Arama sonucu : 2346 madde; 2,073 - 2,080 arası.

Konu: ATEKS - Akın Tekstil

1. 8 yıl oldu yatırım yapalı bu haramilere...güvendik ve ilerde çocukların eğitim masraflarını karşılarız dedik belki üç beş kuruş kazanabilirsek..çocuklar büyüdü üniversiteye başladı ama bu uyuz şirket bırakın para kazandırmayı olan birikimimin de değerini pul etti...8 yıl önce yatırdığım paramın değerinin yarısı bile etmiyor...inşallah o arsanız da paralarınız da cehennemde odunuz olur da ısınırsınız Allah'a inancınız varsa..size ne deyim başka...

2.  Alıntı Originally Posted by gezgin19 Yazıyı Oku
    8 yıl oldu yatırım yapalı bu haramilere...güvendik ve ilerde çocukların eğitim masraflarını karşılarız dedik belki üç beş kuruş kazanabilirsek..çocuklar büyüdü üniversiteye başladı ama bu uyuz şirket bırakın para kazandırmayı olan birikimimin de değerini pul etti...8 yıl önce yatırdığım paramın değerinin yarısı bile etmiyor...inşallah o arsanız da paralarınız da cehennemde odunuz olur da ısınırsınız Allah'a inancınız varsa..size ne deyim başka...
    Cehennemde odun yok dostum,,

SM-A730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. [QUOTE=Fastsoul;6027625]Cehennemde odun yok dostum,,

Odundan kasıt Ateş kardeşim.:))

4. Hedef 9 dolar inşallah

5. Ateksi olan yatırımcılar nerede spekden başka kimse yokmu altı aylık kar tahmini olan varmı

6.  Alıntı Originally Posted by Çılgın türk Yazıyı Oku
    Ateksi olan yatırımcılar nerede spekden başka kimse yokmu altı aylık kar tahmini olan varmı
    Kar patlaması olur ama ne kadarı net dönem karina yansır muamma,,meşhur danışmanlık gider kalemi var onu merak ediyorum, bu arada Çırpıcı unutuldu nerdeyse ,orayla ilgili bir çalışmaları yok mu? Bilen var mı?

7. Hasılat 400milyon ama zarar açıkladı,,nerede ülen bu para...
     Alıntı Originally Posted by Fastsoul Yazıyı Oku
    Kar patlaması olur ama ne kadarı net dönem karina yansır muamma,,meşhur danışmanlık gider kalemi var onu merak ediyorum, bu arada Çırpıcı unutuldu nerdeyse ,orayla ilgili bir çalışmaları yok mu? Bilen var mı?

8. Arazı için değerleme de yok ,,en az x2 olurdu yapılsa,,artık bi daha ki şerh lere...

Sayfa 260/294 İlkİlk ... 160210250258259260261262270 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •