Sayfa 236/294 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286 ... SonSon
Arama sonucu : 2346 madde; 1,881 - 1,888 arası.

Konu: ATEKS - Akın Tekstil

1. Bank of tasınıyor başka şehire sanırım iyi komsuydu ama ne varsa yurdum insanı deriz biz dilimizden de anlarlar😄
    Yürrü be goçum kim tutar seni der 4 nala koştururuz...

Mart sonunda çok güzel rakamlara ulaşacağına inandığım uzun vade hissemiz...
    Mart sonu hedefim kendi istediğim rakam : 88,80 tl her yere yakışır😊

2. kimseler kalmamış.... ne fırtınalar, ne kavgalar.. ne beddualar yapılırdı burda :) . çok fena silkelediler demekki... yeni sahiplerinde kimbilir nerelere ulaşacak.. kimbilir kimleri sevindirecekkk... asıl cefayı ve yükü çekenler çekip gittiler anlaşılan...ytd

3. Tahtada yabancı çıkıyor malı kim götürecek tahta şişti malı ufak yatırımcıya yıkmak gayretindeler arsa ile ilgili iyi haber gelmezse tahta buralarda dolaşır tabi endeksi salmazlarsa yoksa geçen düşüşde 46 ya kadar mAl verdiler yeni yatırımcı arkadaşlara dikkatli hareket etmeleri grrekir kalanlarada bol kazançlar

NGeçen hafta son kalan mallarımı da verdim. Tamamını ortalama 55 vermiştim.
    Baktım düşmüyor bugün yeniden girdim.
    Neden tekrar girdim peki?
    -Çünkü kimse kalmamış dedim. Düşecekse bir ben ve bir kaç kişi üzüleceğiz demek ki dedim ve girdim

5.  Alıntı Originally Posted by Çılgın türk Yazıyı Oku
    Tahtada yabancı çıkıyor malı kim götürecek tahta şişti malı ufak yatırımcıya yıkmak gayretindeler arsa ile ilgili iyi haber gelmezse tahta buralarda dolaşır tabi endeksi salmazlarsa yoksa geçen düşüşde 46 ya kadar mAl verdiler yeni yatırımcı arkadaşlara dikkatli hareket etmeleri grrekir kalanlarada bol kazançlar
    İs yatirim aldiklarini citi ye gondermis yani yabancimi biyiklimi belli olmayan citinin mali yine 210 bin civari.Bilip bilmeden milleti etkileyecek seyler yazmanndogru degil.

Redmi Note 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

dolar bazlı....

saatlik....

günlük...

dünkü al sat....

Son düzenleme : snap; 04-03-2021 saat: 09:26.

2020 12 aylık bilanço....

Esas faaliyetlerden diğer gelirlerin kaynağı nedir.
    37.4 milyondan 78.7 Milyona çıkmış.

Sayfa 236/294 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •