Sayfa 83/294 İlkİlk ... 3373818283848593133183 ... SonSon
Arama sonucu : 2346 madde; 657 - 664 arası.

Konu: ATEKS - Akın Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by kralkobra Yazıyı Oku
    Şöyle 1/15 bedelli yaparsa ruchanlisindan çok rahat 3 haneli rakamları görür 4 haneli rakamları zorlar
    Ytd
    Aman hocam naptın ben 2 haneli olsun ortalarda olsun ona razıyım

2. 1 saatte 500bin hacim yapmışsaa,,8 x500=4milyon hacim eder,alın size yeni yeni hacim rekoru ve yeni tavan...Bahçeli geldi aklıma birden..

SM-A730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Sesimiz kesildi tahtacı forumda sulh sağladı... Dün tavanı ben yaptırdım diyenleri sahneye davet ediyorum

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

4. Phillif mallarını bitirti artık spek bas gaza tahtanını arkasından baksınlar

5. Malum hanımefendinin “direnç 17.20; 17.20’yi aşarsa vsvsvsvs” ifadesi tesadüf değil büyük ihtimalle.

Haftasonunu “bak direnci aşamadı” şekli algıya oynayabilirler diye düşünüyorum. Neyse 16.90’lara psikolojik sınıra az bir şey alım yazıp teorimin doğruluğunu da sınayayım.
    Ha- Umarım yanlıştır - tavsiye alınacak bir yanı da yoktur yazdıklarımın.

6.  Alıntı Originally Posted by faze Yazıyı Oku
    Sesimiz kesildi tahtacı forumda sulh sağladı... Dün tavanı ben yaptırdım diyenleri sahneye davet ediyorum

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    EGER ELLERİNDE OLSAYDI, şu an sayfa sayfa nağme dizelerdi, havalar, sayemde oldular burası geçilmezdi. dün ellerindekini tavana kalmadan vermişlerdir. sesleri yok.

şimdide cesaret edemiyorlar. :)

gelip geçici,,,

7.  Alıntı Originally Posted by Çılgın türk Yazıyı Oku
    Phillif mallarını bitirti artık spek bas gaza tahtanını arkasından baksınlar
    filiple ziraat aynı ekip yau bu tahtayı iş yapar iş taşır yukarı dün sattiğini bugün 50 kademe yukarıdan geri alır işin tarzı oooooooooo YTD

8. Kimseye al sat uçacak düşecek telkinim olmaz..temenni dışında .. İnanılmaz bir tahta..sanki , uzun süredir burda olanların sabrı denendi gibi.. Zaman Zaman bazıları tahtaya "maydanoz" olup, "bu fiyata gidecek" deyip %2 kar ile iki gün sonra satıyor..benzer "gazman" larda gelip gidiyor..zaten verilen gaz ile alıp satanlar varsa (ki aklını bir kenara bırakıp) sonu hüsran oluyor..bu hisseyi ilk 2003 senesinde 5.5 ten satın aldım ..neden aldığımı hatırlamıyorum bile sonra 1 TL nin altına düştü..ciddi zararla sattım..bu borsadan anlamadığım anlamına gelebilir.. 2010 yılında da girdim çıktım..son olarak yine celladına aşık birisi gibi 2016 da aldm..4 sene önce 13,5 TL den..Bu sefer de Feyza nın satışları ile uzun süre 10 TL nin altlarında debelendi durdu..bugünlerde 13/14 lerden alanlar oooo süper oldu diyebilirler..onca yıl bekleyen benim ve benim gibi olanlar için pek öyle deği tabiki..burda "arsa havuç" u bizi hep bir umut deyip satmamızın önüne geçti..bu saatten sonra bu fiyatlarda dahi satmam mümkün değil...bir kasa bir masa ile pd/dd 5/6 kat olmuş onlarca firmayı gördükçe "sabrımı" sonuna kadar devam ettirme niyetindeyim..bu yazdıklarım kesinlikle ytd..

Sayfa 83/294 İlkİlk ... 3373818283848593133183 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •