Sayfa 252/293 İlkİlk ... 152202242250251252253254262 ... SonSon
Arama sonucu : 2344 madde; 2,009 - 2,016 arası.

Konu: ATEKS - Akın Tekstil

[url=https://www.hizliresim.com/6kqt2l4][/

3. Yakında aranıza katılıyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by DOSTEL Yazıyı Oku
    Yakında aranıza katılıyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Alınır mı buralardan...veya nereye kadar sarkar acaba.. pazartesi sabah bist in yönünü kimse kestiremiyor gibi..

5. Allah sizi bildiği gibi yapsın inş...bu kadar yatırımcı düşmanı bir şirket borsada var mıdır bilmiyorum...7 yıldır üç kuruş paramızı pul ettiğiniz yetmedi halen de pişkince pul etmeye devam ediyorsunuz...umarım!!!!!!!!, malınızı mülkünüzü mezarda yanınıza defnederler,bozdurur bozdurur harcarsınız diğer tarafta...

6.  Alıntı Originally Posted by gezgin19 Yazıyı Oku
    Allah sizi bildiği gibi yapsın inş...bu kadar yatırımcı düşmanı bir şirket borsada var mıdır bilmiyorum...7 yıldır üç kuruş paramızı pul ettiğiniz yetmedi halen de pişkince pul etmeye devam ediyorsunuz...umarım!!!!!!!!, malınızı mülkünüzü mezarda yanınıza defnederler,bozdurur bozdurur harcarsınız diğer tarafta...
    Ateks bu,,alışkanlıklarını vs tanımak lazım,,ona göre yapmak lazım alım satımları

SM-A730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Adam hisseyi uzun süre süründürdükten sonra kısa sürede 8 den 63 çıkardı,,herkes döküldü tüm şikayetler bitti,herkes kaçtı.. patron kardeş sür gitsin 100e 200e ,,kimse yok hissede biliyorsun..beni sayma )

8. Ateksciğim bak temel verilere göre, mevcut ödenmiş sermayene göre fiyatın hala bedava,,anladın sen...sabır mi diyorsun ..O kolay

Sayfa 252/293 İlkİlk ... 152202242250251252253254262 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •