Sayfa 147/294 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247 ... SonSon
Arama sonucu : 2346 madde; 1,169 - 1,176 arası.

Konu: ATEKS - Akın Tekstil

1. Yani ya 17 ya 24 olur onu ben de tahmin edebiliyorum sizin görüşünüz nedir bu sığ kağıtta teknik falan çalışmaz yok eğer çelıştırırsa tahta sahibinin heykelini dikmek lazım.

Yatırım tavsiyesi yapamam çünkü bekimkisi tamaman tesadüf ::))

2. 23,50 den (en sivri yerine yakın yerinden müşerref eyledik Böyle senetler hiç tarzım değil amma oldu bir kere hergün bir öncekini aratttı maaşallah. Takviyeli çalışsak yoksa senedin son sahibi mi olsam bilemedim. Belki de kesecez atacaz haydi hayırlısı. Ama o 24 TL yi kısaydı iyi olacaktı be!!!!

3.  Alıntı Originally Posted by rasst Yazıyı Oku
    23,50 den (en sivri yerine yakın yerinden müşerref eyledik Böyle senetler hiç tarzım değil amma oldu bir kere hergün bir öncekini aratttı maaşallah. Takviyeli çalışsak yoksa senedin son sahibi mi olsam bilemedim. Belki de kesecez atacaz haydi hayırlısı. Ama o 24 TL yi kısaydı iyi olacaktı be!!!!
    iki tavanlık işi var...lakin bilemiyoruz tahtacı hangi ruh halinde...nerde başlayıp nerede bitirecek göreceğiz..bugün dikkatimi çekti geçen senenin eylül ayına göre bu senenin eylül ayında yurt dışına tekstil konfeksiyon ihracatı yüzde 20 ile en çok artış kaydeden sektör olmuş..ytd

4. anlaşılan yine hancılar kaldı...

5. Bilerek brüte soktular. Endeksin eksi olmasını bekliyor. Eksi olduğunda daha az lotla daha çok düşürebilecek.

6. bekleyin daha çok düşürecekler diye....
    yada satın belki aşağıdan alırsınız.....
    8 gündür düşüyor ama ne düşmek....
    8 kırmızı bar 2 yeşil barın boyu kadar...
    düzeltme olabilir mi ki ?

7. brütden dolayı hacim felaket.. seans kapanacak 1,1 M işlem hacmi.. kimsenin uğradığı yok mekana

8. Attık zulaya bekliyoruz bakalım ne çıkacak nasibimize

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

Sayfa 147/294 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •