Sayfa 201/294 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251 ... SonSon
Arama sonucu : 2346 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: ATEKS - Akın Tekstil

Olay anlaşıldı....
    Grafik çooook açıklayıcı olmuş...çokkk....

Şimdi anladım...

2. O nasıl grafik çizgilerle dans gibi her yerden bir çizgi geçiyor

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

Yani diyorki...
    Grafik mi...
    Trend mi..
    çizgi mi ...
    Destek mi...
    Direnç mi....

Çok ta s....deydi...
    Ben işime bakarım....
    Diyor....ben onu anladım....

Horoz'a sormuşlar...
    tavuk mu yumurtadan çıkar
    yumurta mı tavuktan..

Horoz demiş...
    Ben Koyar Geçerim Polemiğe girmem ....

ağa olay bu kaddar basit demiş arkadaş...

4. garanti 15.000 satiş koydu 25,36 ya anasını ağlattı tahtanın

5. 27.18 satmayan garanti 25,36 dan satacak. !!! Çok fena korktuk..hala " sovyet modeli " metodlardan medet umuyor "her kimse" ... ytd

6. HİSSE TAKİP ANALİZ ; Geçmiş 2001-2002 yıllarına bir göz attığımızda Ateks ( Akın Tekstil ) hissesinin bir Konya çimento hissesine eşit fiyatta olduğu gözlemleniyor, ikisi de o yıllardan bu yıllara kadar bir çok yatırımcının ilgisini çeken ve hayalini süsleyen şirketler olmuştu, ikisi de bedelsiz verme potansiyeli ve duran varlıklara sahipti. İkisinin de ileriye dönük yenilikçi Ar-Ge çalışmaları vardı, sonuç olarak günümüz fiyatlarına göz atıldığındaki zaman içinde oluşan fiyatlamaya bakmak önümüzdeki zamanlarda muhtemel fiyatlamayı önceden kestirme adına sanırım kafi gelecektir, Şimdilik defter değeri ve Koranavirüse karşı geliştirilen koruyucu kumaş ve bedelsiz verme potansiyeli mevcut Ar-Ge takip hissem ATEKS (Akın Tekstil) oldu.......Fiyat oluşumlarını ve Kapa düşebilecek olası haberleri yakından ve kendimce takip etmeye devam edeceğim............Saygılar..........(Yatırım Tavsiyesi Değildir)

EMİNE PAYLAŞMIŞ

7. Emine kap bekliyor,,ilginç..hem de ateksten.. Temel veri paylaşıyor,hiç bilinmeyenlere değinmiş..Benim takip edeceğim şey Eminenin yurtdışı seyahat haberidir)
     Alıntı Originally Posted by marv Yazıyı Oku
    HİSSE TAKİP ANALİZ ; Geçmiş 2001-2002 yıllarına bir göz attığımızda Ateks ( Akın Tekstil ) hissesinin bir Konya çimento hissesine eşit fiyatta olduğu gözlemleniyor, ikisi de o yıllardan bu yıllara kadar bir çok yatırımcının ilgisini çeken ve hayalini süsleyen şirketler olmuştu, ikisi de bedelsiz verme potansiyeli ve duran varlıklara sahipti. İkisinin de ileriye dönük yenilikçi Ar-Ge çalışmaları vardı, sonuç olarak günümüz fiyatlarına göz atıldığındaki zaman içinde oluşan fiyatlamaya bakmak önümüzdeki zamanlarda muhtemel fiyatlamayı önceden kestirme adına sanırım kafi gelecektir, Şimdilik defter değeri ve Koranavirüse karşı geliştirilen koruyucu kumaş ve bedelsiz verme potansiyeli mevcut Ar-Ge takip hissem ATEKS (Akın Tekstil) oldu.......Fiyat oluşumlarını ve Kapa düşebilecek olası haberleri yakından ve kendimce takip etmeye devam edeceğim............Saygılar..........(Yatırım Tavsiyesi Değildir)

EMİNE PAYLAŞMIŞ
    SM-A730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by faze Yazıyı Oku
    O nasıl grafik çizgilerle dans gibi her yerden bir çizgi geçiyor

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dönel Kavşak gibi

Sayfa 201/294 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •