Sayfa 12/87 İlkİlk ... 210111213142262 ... SonSon
Arama sonucu : 694 madde; 89 - 96 arası.

Konu: TURSG - Türkiye Sigorta A.Ş.

Evet birleşme tamamlandı, lansman bitti, hissede temel beklentiler yani karlılık ve temettü dışında çok da beklenti yok. Bunun dışında bu şirket sadece yönetsel tasarruf için kurulmamıştır sanırım. Büyüme ile ilgili bazı hedefler ve planlarda olacaktır.
    Neyse zorlu ve dalgalı 2-3 hafta geçirdik. Bu hafta sonuna doğru dalga boyu küçülürken aşağı yönli seyir izledik.
    Son olarak da dün gece geç saatte gelen not düşürme haberi düştü gündeme. Açıkcası tursg takasında çok da fazla yabancı olmadığı için bu durumun tursg ye çok da satış olarak döneceğini sanmıyorum.

öte yandan son 1 haftaki pasta.olumlu birşeyler görüyorum ufaktan...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

İyi bir şirket olabilir ve tabiki büyük ama çekincelerim var. 1000 tl em olsa galiba 1000 tl lik tursg alacağıma 500 akgrt 500 ansgr alırım. Bende şöyle düşünüyorum. Tursg odaklanacağı yerler farklı olursa akgrt ve ansgr büyüme ivmesi kazanabilir ve verhasıl artık piyasadan 3 sigorta şirketi çekildi 1 sigorta şirketi oldu.

3. ...Düşen kama-Takoz formasyonu .Bitim noktası aynı zamanda 50 günlük ort.

Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    İyi bir şirket olabilir ve tabiki büyük ama çekincelerim var. 1000 tl em olsa galiba 1000 tl lik tursg alacağıma 500 akgrt 500 ansgr alırım. Bende şöyle düşünüyorum. Tursg odaklanacağı yerler farklı olursa akgrt ve ansgr büyüme ivmesi kazanabilir ve verhasıl artık piyasadan 3 sigorta şirketi çekildi 1 sigorta şirketi oldu.
    akgrt ve ansgr da iyi şirketler. öte yandan piyasadan çekilen 3 şirket yok burada yanılıyorsunuz. Şuan tüm vakıf,ziraat ve halkbank şubeleri tursg acentesi. Ayrıca güneş sigortanın tüm acenteleri de aynen duruyor ve onlarda tursg acentesi oldular. Ben tursg nin agresif büyüme hedefleyeceğini düşünüyorum. Bu agresif büyüme karlılık olarak da karşılığını bulursa farklı bir tursg görürüz o zaman. Tabi bunların hepsini zamanla yavaş yavaş göreceğiz finansal tabloları gördüğümüz de netleşir fotoğraf...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

5. İş yatırım sigorta sektörü üzerine güzel bir çalışma yapmış

LYA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Paylaşımın için teşekkur ederiz. Yavaş yavaş radarlar sinyal vermeye başladı.
     Alıntı Originally Posted by Walkman Yazıyı Oku
    İş yatırım sigorta sektörü üzerine güzel bir çalışma yapmış

LYA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Cuma ve pazartesi 350.000 adt bgc partners net alımı vardı. Bu tahta için az bir rakam olsa da kurumsal yatırımcıların ufaktan radarına giriyor olması önemli.
    Teknik buralarda dip oluşturma çabasında, belli noktalara yaklaşınca alış kademelerinin dolması olumlu. Takaslarda diğer kısmı satıyor. Bunu da olumlu görüyorum.
    30 Ekime kadar sabırla ilk tursg bilançosunu bekleyeceğim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Cuma ve pazartesi 350.000 adt bgc partners net alımı vardı. Bu tahta için az bir rakam olsa da kurumsal yatırımcıların ufaktan radarına giriyor olması önemli.
    Teknik buralarda dip oluşturma çabasında, belli noktalara yaklaşınca alış kademelerinin dolması olumlu. Takaslarda diğer kısmı satıyor. Bunu da olumlu görüyorum.
    30 Ekime kadar sabırla ilk tursg bilançosunu bekleyeceğim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ...Kurumsallar göründü diyosun yani.Hızlı day traderler kayıp bu ara...Dolasımdan 350 bin lotun çekilmesi yetmez ama evet...

Tahta için sembolik ancak gelecek için önemli bir emare.Devamı gelmeli şöyle 5-10 mil lotluk ordinolar.

Sayfa 12/87 İlkİlk ... 210111213142262 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •