Sayfa 3/87 İlkİlk 123451353 ... SonSon
Arama sonucu : 693 madde; 17 - 24 arası.

Konu: TURSG - Türkiye Sigorta A.Ş.

Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    sektörde en ucuz sigorta firması aksigorta. Fk sı 5 civarı ve temettü alışkanlığı var.
    Anadolu sigorta FK 7
    Raysigorta 16,72
    Avisa 10,32
    Tursg de mevcut son 4 çeyrek karına göre 5,90 civarı oldu son kapanışa göre. Yılsonu 1.4 milyar kar getirecek olursa en ucuz Tursg olur.
    Hayırlı olsun Sn.Pit birleşmeniz.

Turizm yükselişe geçtiğinde risk almak istemeyen turistler/acentalar bu sigortaya çok rağbet gösterecektir.

Syg.

Bugun tahtasını izleyenler dikkat etmiştir. Son 15 dakikada bir yukarı yaptılar sonra 3 kademe düşük cıktı karanlık oda da. 50 günlüğe dokundururlar mı bilmiyorum ama orta vade yön yukarı.

3.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    niye ürkütücü olacak ki? Sadece 2 milyon adet civarı hisse artacak Tursg tahtasında. Onlarda halks dan gelen lotlar olacak. Hisse zaten 210 milyon dolaşımda hissesi olan bir hisse. Verecek olsa bugün 4 milyon lot alıcı vardı kademelerde ona verirdi.
    Gün içerisinde ne hareket yaparsa yapsın çok strese girmem. Anomali bir ucuzluk olursa da alıcı olmaktan çekinmem...
    Siz strese girmeyebilirsiniz tabii ki bilinçli yatırımcısınız ama tahtada ki ky nin çoğu nerede olduğunun nasıl bir cevhere sahip olduğunun farkında değil... %99 u serbest marjı hiç görmemiş yaşamamış... Korkum o dur ki spek bunu kullanacak ve panik havası yaratmak isteyecek... İnşallah alır götürür ama ilk seans başlarında özellikle panik verebileceğini düşünüyorum

LYA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tavan degeri ve taban degeri girilmiş, sanırım serbest marj uygulanmıyor

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by frt77 Yazıyı Oku
    Tavan degeri ve taban degeri girilmiş, sanırım serbest marj uygulanmıyor

Eşleşmeden sonra tavan ve taban oluşuyor serbest marjda da haliyle bitmiş oluyor. Dün gecede demiştim heyecan yapacak bir durum yoktu. 20 günlük ortalamanın altında sadece 1 gün kapanış yaptı buna teknikçiler ihlal der.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

6. Sn pit, tüm yazılarınız çok faydalı oldu . Aklını kullanan para kazanmıştır. Ben kendi adıma çok teşekkür ederim.
    Bol kazançlar dilerim.

eşleşmeden sonra tavan ve taban oluşuyor serbest marjda da haliyle bitmiş oluyor. Dün gecede demiştim heyecan yapacak bir durum yoktu. 20 günlük ortalamanın altında sadece 1 gün kapanış yaptı buna teknikçiler ihlal der.
    Paylaştığım bilgi ve analizler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir...

Teşekkürler

8. Pit kardesime ustamiza teşekkur ederiz. Konu hakkinda bilgili herkesin sorusuna cvp veriyor. Bilgisiyle ukalalik yapmiyor. Bilgi paylaşımı çok guzel . Ben Hisseneti bilginin hasına, reklamsiz cogunlugu temel analiz oldugu için giriyorum. Yeni arkadaş varsa tweet investing felan tuzak dolu. Dikkatli olmalarinda faide var .
    Eşleşmeden sonra tavan ve taban oluşuyor serbest marjda da haliyle bitmiş oluyor. Dün gecede demiştim heyecan yapacak bir durum yoktu. 20 günlük ortalamanın altında sadece 1 gün kapanış yaptı buna teknikçiler ihlal der.
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 3/87 İlkİlk 123451353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •