Sayfa 39/87 İlkİlk ... 29373839404149 ... SonSon
Arama sonucu : 693 madde; 305 - 312 arası.

Konu: TURSG - Türkiye Sigorta A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Kar beklentimi
    minimum 1.35 milyar
    maximum 1.5 milyar
    medyan 1.42 milyar olarak revize ediyorum. 0,9 ile 1 TL arasında net temettü bekliyorum
    sayın pit :

iş yatırımdan Orhan Veli CANLI yüksek faiz ortamının sigorta şirketlerinin karlarına pozitif etki edeceğini ve önümüzdeki günlerde sigorta şirketlerinde hareketlenme görebileceğimizi söyledi ?

Malum bizim sigorta şirketleri varlıklarının büyük bölümünü faizde değerlendiriyor ?

Bu konu hakkında ne düşünürsünüz ?

2.  Alıntı Originally Posted by cahilordinaryus Yazıyı Oku
    sayın pit :

iş yatırımdan Orhan Veli CANLI yüksek faiz ortamının sigorta şirketlerinin karlarına pozitif etki edeceğini ve önümüzdeki günlerde sigorta şirketlerinde hareketlenme görebileceğimizi söyledi ?

Malum bizim sigorta şirketleri varlıklarının büyük bölümünü faizde değerlendiriyor ?

hatta linki koyayım

https://www.youtube.com/watch?v=YTFkuTLL3Qg

kimse kalmamış kağıtta iyi unutturdu kendini.

bugün yine yerimiz aldık.

bu arada vadelisi çıkacak diyorlar....

Alıntı Originally Posted by cahilordinaryus Yazıyı Oku
    sayın pit :

iş yatırım raporu çıktı

buy target 10.51 %47 yukarı potansiyel

5.  Alıntı Originally Posted by 4N1K1H Yazıyı Oku
    iş yatırım raporu çıktı

buy target 10.51 %47 yukarı potansiyel
    zaten söylüyordular vakti geldiğinde raporunu yazacğız diye.

6. is yatirim raporu temettu dagitim oranini %30 gibi cok dusuk bir degerden hesaplamis. Raporun sonunda farkli temettu oranlari alternatif hesaplamarinda dahi en fazla %50 temettu dagitimini hesaplamis. Ben en az %60 temettu dagitacaktir diye temenni ediyor ve bekliyorum. Sabirla beklemeye devam.

7. Tahminlerimize göre Türkiye Sigorta’nın ortalama öz kaynak karlılığı önümüzdeki on yıl içinde %30 seviyesinde olacak.

denilmiş . buradaki %30 , özkaynaklarının %30 u kadar kar edecek demek mi oluyor ?

Sayfa 39/87 İlkİlk ... 29373839404149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •