Sayfa 4/87 İlkİlk ... 234561454 ... SonSon
Arama sonucu : 694 madde; 25 - 32 arası.

Konu: TURSG - Türkiye Sigorta A.Ş.

Birleşme,yeni isim,yeni sayfa hayırlı olsun.Sigortaların piri,turgs oldu artık.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Alıntı Originally Posted by turkson Yazıyı Oku
    Pit kardesime ustamiza teşekkur ederiz. Konu hakkinda bilgili herkesin sorusuna cvp veriyor. Bilgisiyle ukalalik yapmiyor. Bilgi paylaşımı çok guzel . Ben Hisseneti bilginin hasına, reklamsiz cogunlugu temel analiz oldugu için giriyorum. Yeni arkadaş varsa tweet investing felan tuzak dolu. Dikkatli olmalarinda faide var .

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Elimden geldiğince, dilimizin döndüğünce yardımcı olmaya çalıştım ve ihtiyaç olduğunda da yine bilgimi paylaşmaktan imtina etmem.
    Artık aylar süren maratonun sonu geldi ve birleşme tamamlandı. Kısa vadede beklenti olarak lansman ve içeriğinde söylenecek hedefler olacak.
    Unutulmamalı ki sigortacılık sektörü ülkemizde emekleme aşamasında bir sektör, gelişmiş ülkelerin çok gerisinde. Bu anlamda sektörün büyümesi ve iyi yönetimin devamı ile TURSG nin de büyümesi beklenen bir gerçektir. Bundan sonra prim üretimleri, yeni sinerji ile oluşacak avantajlar ve dolayısıyla karlılıklar ön planda olacak. Şirketin karlı bir temettü şirketi olacağını düşünüyorum.
    Öte yandan bist ve ülkemiz piyasalarındanki gelişmelerden de hisse fiyatı olarak etkileneceğini de unutmamak lazım.
    Herkese bol kazançlar.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

7. Selam.

Anladığım kadarıyla tanıtım (lansman) Cuma günü yapılacak. İletilecek hedeflerle ilgili tahmininiz ya da yorumunuz var mı acaba?

8.  Alıntı Originally Posted by angaralı umut Yazıyı Oku
    Selam.

Anladığım kadarıyla tanıtım (lansman) Cuma günü yapılacak. İletilecek hedeflerle ilgili tahmininiz ya da yorumunuz var mı acaba?
    Şirketler malun birleşti. Cuma gunu lansmani bekliyoruz. Orada şirketin temettu politikasi , neden birleştiği açılım yapilacak mı , buyume stratrjisi v.s lansmanda aciklanacagi i ümit ediyoruz. Yoksa bu şirket a4 kagidindan tasarruf edelim diye birleşmedi. İsmi yerele hizmet etsin diye "türkiye" olmadı.

Benim öngörüm

Guzel bi temettu odeme politikasi . Zaten esas patron tvf ve tvf parayi sever.

Yurtdışı açılımı.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 4/87 İlkİlk ... 234561454 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •