Sayfa 42/87 İlkİlk ... 32404142434452 ... SonSon
Arama sonucu : 694 madde; 329 - 336 arası.

Konu: TURSG - Türkiye Sigorta A.Ş.

Gerek 2020 bilançosu gerekse 2021 ve sonrası hızlı büyüme beklentisi nedeniyle yatırıma değer bir hisse.
    Yüksek temettü verimi de pastanın üstündeki, organik , genetiği değiştirilmemiş çilek

Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Kar beklentimin altında kaldı, geçmiş yıl zararları sonrası neredeyse karın tamamını dağıtıyor. Firmanın temettü firması olacağı netleşti artık. 2021 temettüsü çok daha yüksek olacaktır.
    Artık önümüzde 2021 ilk çeyrek bilançosu var. Orada Türkiye Hayattan gelecek 100 milyon temettü geliri görebiliriz.
    2021 kar beklentiniz nedir ?

3. Karanlik odada isi bitirdiler.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Dert neymis anlasildi.Bilen biri cakmis olmali.
     Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Karanlik odada isi bitirdiler.

Alıntı Originally Posted by parasever Yazıyı Oku
    2021 kar beklentiniz nedir ?
    Kusura bakmayın mesajınızı yeni gördüm. 2021 yılı karını minimum 1.4 milyar TL olarak öngörüyorum. Ancak hisse fiyatlanmasına etkisi ne olur bilemiyorum.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

6. Davul tokmak bunlarin elinde..canlari me isterse o....Bizler figuran.

7. TURSG 9 nisanda brüt 0.42 net 0.36 temettü dağıtacak. şuan 6.13 fiyatı ile işlem gören hisse eğer bu fiyat aralığından bölünürse 5.71 fiyatı ile diğer sigorta şirketleri arasında en ucuzu olacağı kesin. Vakıfbank(Güneş Sigorta), Halk sigorta ve Ziraat sigortanın birleşmesi sonucunda oluşan sigorta devi. Kanal İstanbul projesi gündemiyle hareketlenen çimento ve demir çelik hisseleri düşünüldüğünde bu kanal projesini de sigorta bünyesine katar diye düşünüyorum. Kesilikle yatırım tavsiyesi olmayıp şahsi düşüncemdir.

8. 9 Nisan'daki dağıtacak temettü ödemesi ve halka açıklık düşünüldüğünde yanlış hesaplamadıysam yaklaşık 79 milyon bir rakam ödeme yapacak. Bu meblağın fiyatı ucuz olacak Tursg dönmesi bir en az tavan yaptırır diye düşünüyorum.
    Yatırım tavsiyesi değildir. Kararlarınızı lütfen araştırarak alınız.

Sayfa 42/87 İlkİlk ... 32404142434452 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •