Sayfa 75/87 İlkİlk ... 2565737475767785 ... SonSon
Arama sonucu : 693 madde; 593 - 600 arası.

Konu: TURSG - Türkiye Sigorta A.Ş.

1. Şirket varlık fonundaymış , buradan 1-0 geride başlıyor zaten
    ancak varlık fonu kolay kolay geri alım falan yapmaz
    22/06/2022 yılında geri alım kararı almış

35 milyon lot için 300 milyon lira ayrılmış

bu güne kadar 5 kez geri alım yapmış ,toplam da 2 milyon lotun biraz üzerinde

2.çeyrek bilanço çok kötü değil ama iyi de değil , Merril bilanço öncesi aldığı 2,5 milyon lotu , bilançoyu beğenmeyip kusmaya başlamış

takasa baktığımız da ziraatten sonra (ziraatin lotlarının çoğu varlık fonunundur)
    en fazla lot 34 milyon ile iş yatırımda görünüyor , 35 milyon geri alımla iş bankasını bile geçecek , şirketin zaten halka açık kısmı %18,90

Netice de umutsuz vaka değil , takibe değer

Böylece yukarıda sorduğum soruyu kendim cevaplamış oldum
    Son düzenleme : Germiyan; 13-08-2022 saat: 13:06.

2. Kasko fiyatları çok artacak diye haber vardı dün gazetenin birinde... sigorta şirketleri kazançları katlayacak galiba...
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

3. teknige bakarsak sigortalarda kıprasma ve kalkısma var ama bu kagıt 2 gundur bunu savdı saçma sapan seyler yapıyor uv ve orta vade olabilir ama kısa da düzgünlesmelı

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Hayırdır beyefendi size ne oldu. Nereye böyle.

5. Geri alıyorduk sahi ne oldu o iş... Geri yapan memur izne mi çıktı yoksa kovuldu mu

LYA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Çok uyuşmuş ve ağlak durumdasınız. CANLI geldi. Ayağa kalkın, canlanın. Kendinize ve hissenize güvenin. Daha ne yapsın bu hisse ; kazandıkça kazanmış. Alacak olan yeni yatırımcı burayı okuduğunda arkasına bakmadan kaçıyor sayenizde. Oysa çok şey kaçırıyor. Hedeflerine ulaşması yakındır diye düşünüyor ve buraya kilim seriyorum. Oturacağım gayri..

Yatırım ve batırım tavsiyesi olamaz. Parası kıymetli olan uzmanından yardım almalı. Her okuduğuna , her gördüğüne inanmamalı.

7. Yemezler güzelim . Yediremezsin. Koskoca sigorta , şahane kazanmış ama beyim paçasından aşağı çekmeye çalışıyor. Az daha çekersen don düşer. O zaman takım taklavat ortaya çıkar. gel üzme diye şarkı var. Artık müzik sever oluyoruz.

Yatırım ve müzik tavsiyesi olamaz.

8. Canım benim, sevgili tahtacım. İnsana tahta mezarlıkta lazım ama CANLI iken de tahta parası lazım be güzelim. Cumaya cenaze törenim olacak, 2 gün içinde masrafları çıkaracak para lazım. Yoksa cenazeyi kaldırmak sana kalır. CANLI iken yazayım da vasiyetim olsun.

Yatırım tavsiyesi olamaz. Kesinlikle uzman kurumlardan profesyonel yardım almadan yatırım yapmayınız. Cenaze işleri için Belediye ALO 180 arayınız.

Sayfa 75/87 İlkİlk ... 2565737475767785 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •