Sayfa 18/87 İlkİlk ... 816171819202868 ... SonSon
Arama sonucu : 694 madde; 137 - 144 arası.

Konu: TURSG - Türkiye Sigorta A.Ş.

1. Bu başlığı şu anda 2 kişi okumaktadır. (1 üye ve 1 ziyaretçi)

keko

keko speğe karşı....

hem aksigortada hem de tursgda da...bu film izlenmeli...

spek tüm ky yı doğradı bir tek karşısında keko kaldı...erkeksen çık karşıma spek...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. pandemi nedeniyle insanlar varlıklarını korumaya çalıştı hem hayatlarını hem de otomobil ve evlerini..son zamanlarda sık sık depremler de oldu...insanlar geleceklerini garanti altına almak istiyor...bu davranış sigorta sektörünü çok canlı tuttu...sigortalar genel olarak iyiye gidecekler...şu anda bulundukları fiyat seviyeleri karlılıkları göz önüne alındığında ucuzdur...

teknik düzeltmelerin sonlarına gelindi...biraz daha çaba ile tekrardan bir çıkış trendi oluşur...tabi aksigorta atakları ile sektöre liderlik edecektir diye düşünüyorum...özelikle geri kalmış anadolu sigorta, anadolu hayat ve tursg taya...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. aha tursgtaya ruh geliyor...güzel ataklar başladı...devamı gelecek arkadaşlar...borsada temel ederinin altında kalan nadir hisselerdendir saydığım sigorta şirketleri...önümüzdeki zaman diliminde güvenli liman işlevi görecek bu hisseler..

4. Hisse kendi halinde, kaptanlar gemiyi terk etti. Bu rezil ekonomik atmosferde borsada hiçbir şirketin ucuzluğu-karlılığı vs gibi temel gerekçeleri prim yapmasına tek başına gerekçe olmaz. Yabancı terk-i diyar eyledi. Yabancısız piyasanın nasıl bir yer olduğunu bizim gibi eskiler iyi bilirler.

Yabancısı olmayan borsa da;

Hareketleri tetikleyen tek şey spekülasyondur, değer veya ucuzluk asla tek başına yeterli değildir. Yerli spekler finans kültürü bakımından çapsız adamlardır. Sürüyü yalandan da olsa bir hikaye ile arkalarına takıp tepelerden mal ''gömmek'' bildikleri tek şeydir.

Daha buraya 10 madde yazarım ama gerek yok

Özetle irkilin ve kendinize gelin, yapısı tamamen deforme olmuş, varoluş amacından fersah fersah uzaklaşmış, fiyatlama mekanizması kökten bozulmuş bir borsa da değer miş eder miş ucuz muş masalları ile ancak kendinizi zehirlersiniz!!!

Ülkenin ve borsamızın hale gelmiş olması ve bunları yazıyor olmak beni çok üzüyor.

Ne acı değil mi ?
    Cahillik mutluluktur!

5. serkalgo kardeş bazı konularda sana katılıyorum ama bazı konularda da katılmıyorum..yabancı yokken de bu hisse 1,22 lerden çıktı...demek ki temel eder ve beklenti önemlidir...hele hele açığa satışların başlaması ile bu daha da önemli olacak...sadece teknik ile giden hisselerin devri bitmek üzere...özelikle bir iki ay sonra bu gözle görülür hale gelecek..

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku

BİST SİGORTA SEKTÖRÜNÜN genel halini paylaştım...son bir kaç aydır dar bir bolinger aralığına sıkışmış ve son günlerde bu bandın yukarısını zorlayıp aşma çabasında görünüyor...aynen bu durumda olan aksigorta yukarı kırdı...sigorta sektörü düzeltmesinin sonlarına geldi..artık tursg da çıkmaya başlamalı....zaten oda bolingerin alt desteğine inmek üzere..ordan destek alıp yukarı yönelmeli...

özelikle aksigorta sektörü yukarı sürükleyecektir...çünkü onun düzeltmesi bitti artık atak olacaktır..

sigorta genel endeksinin sıkıştığını belirtmiş artık tepki sürecine girmek üzere olduğunu önceki yorumlarımda söylemiştim..ederine göre ucuz kalan anadolu sigorta,anadolu hayat ,tursg ve akgsrt da tepkiler görülmeye başlandı...bu gün anadolu sigorta çok iştahlı...tepki bu dört hisseye dalga dalga gelecektir...

7. yalnız daha önce paylaşmış olduğum grafikler nedense görünmüyor...acaba sorun nedir ??cepten bakınca görünüyormuş...

8. cümleten hayırlı akşamlar inşallaahh süper olacakk

Sayfa 18/87 İlkİlk ... 816171819202868 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •