Sayfa 20/87 İlkİlk ... 1018192021223070 ... SonSon
Arama sonucu : 694 madde; 153 - 160 arası.

Konu: TURSG - Türkiye Sigorta A.Ş.

1. ...Niyetleri ciddi bunların.Çanak hedefine gidecek eli mecbur.Yeni alıcılar var.

2. Hisse günlükçü tarlası gibi, spek hızla giriş yapıp mal almak için baskı kurayım derken mal kaptırınca dönüp aşağı basıyor...Böyle böyle derken çapsız yerli hareketlerinde sıkışıp kalıyor tahta. Buraya alınıp satılmamak üzere kılçıksız 5-10 milyon lot ordino lazım, serseri çok mal var. Çapsızlar kıraathanesine döndü.
    Cahillik mutluluktur!

3.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Hisse günlükçü tarlası gibi, spek hızla giriş yapıp mal almak için baskı kurayım derken mal kaptırınca dönüp aşağı basıyor...Böyle böyle derken çapsız yerli hareketlerinde sıkışıp kalıyor tahta. Buraya alınıp satılmamak üzere kılçıksız 5-10 milyon lot ordino lazım, serseri çok mal var. Çapsızlar kıraathanesine döndü.
    Sizin beklentinizi tam olarak anlamış değilim. 6 ayda 1.5 TL’den 6 TL’ye yükseldi, 4’e katladı. Birçok hissede 4 yılda böyle yükseliş olmuyor.

Daha yolu var, sabır biraz...

4.  Alıntı Originally Posted by Selim_34 Yazıyı Oku
    Sizin beklentinizi tam olarak anlamış değilim. 6 ayda 1.5 TL’den 6 TL’ye yükseldi, 4’e katladı. Birçok hissede 4 yılda böyle yükseliş olmuyor.

Daha yolu var, sabır biraz...
    Bahsini ettiğiniz hareketin tam olarak içindeydim ve birleşme olunca speğin mallarını satıp çıktığını müşahade edip bende malımın %75 ini realize ederek elimde ki eksi maliyetli hisseler ile goy goy moduna geçtim. Ederinin buralar olmadığını düşünüyorum ancak fiyatlanması için bir takım şeylerin gerçekleşmesi gerektiğini, yüksek karlılık ve yüksek temettü verimliliği olur İSE fiyatlanacağını düşünüyorum. Bu düşünce %25 ini satmama sebebim. Siz bana takılmayın, bilançomuz gelince inşallah yazacak daha ciddi şeylerimiz olacaktır. Hayırlı yatırımlar
    Cahillik mutluluktur!

5. Sen hallklıymışsın kardeş. Heralde elimize verdiler. Böyle istikrarsız tahta olurmu bilmiyorum. Kaç aydır yatayda . 3 ayımız çöp oldu gitti. Değer yatırımı dedik, geleceğin şirketi dedik felan hepsi hikaye bu piyasada bunların bi önemi yokmuş. 3 aydır 2 kademe gitme mi ? Kaç defa para girişinde 1. Oldu , hacimde 1. Oldu. Ama 2 kademe götürmedi. Tavana değer değmez 5 dakika sürmedi %4 verdi. Keşke hep alsat yapsaymışız. Girdik artık göze giren şemsiye acılmazmış...
     Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Bahsini ettiğiniz hareketin tam olarak içindeydim ve birleşme olunca speğin mallarını satıp çıktığını müşahade edip bende malımın %75 ini realize ederek elimde ki eksi maliyetli hisseler ile goy goy moduna geçtim. Ederinin buralar olmadığını düşünüyorum ancak fiyatlanması için bir takım şeylerin gerçekleşmesi gerektiğini, yüksek karlılık ve yüksek temettü verimliliği olur İSE fiyatlanacağını düşünüyorum. Bu düşünce %25 ini satmama sebebim. Siz bana takılmayın, bilançomuz gelince inşallah yazacak daha ciddi şeylerimiz olacaktır. Hayırlı yatırımlar
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by turkson Yazıyı Oku
    Sen hallklıymışsın kardeş. Heralde elimize verdiler. Böyle istikrarsız tahta olurmu bilmiyorum. Kaç aydır yatayda . 3 ayımız çöp oldu gitti. Değer yatırımı dedik, geleceğin şirketi dedik felan hepsi hikaye bu piyasada bunların bi önemi yokmuş. 3 aydır 2 kademe gitme mi ? Kaç defa para girişinde 1. Oldu , hacimde 1. Oldu. Ama 2 kademe götürmedi. Tavana değer değmez 5 dakika sürmedi %4 verdi. Keşke hep alsat yapsaymışız. Girdik artık göze giren şemsiye acılmazmış...

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Merak etmeyin bilanço gelince de sizin haklılığınız ortaya çıkacak diye düşünüyorum. Türk Sigorta bilançosunu açıkladığında karlılığı ile göz kamaştırmaya devam edecek. Sizler çok hızlı bir primlenme süreci akabinde şirkete ortak olduğunuz için sindirme döneminde böyle darlanıyorsunuz. Yoksa yatırım mantığınız çok doğru, bence hisse olarakta çok doğru. Ancak hep dediğim gibi hisseye taze para girişi taze kuvvet lazım. Bunun da bilanço, büyüme ve temettü politikası görüldükçe olacağını düşünüyorum. Sabrı zayıf olan varsa işi zor ama.
    Cahillik mutluluktur!

7. o.ç vakıf salladı sabah aldığını boşalttı yolunu bulduydu olmadı

Alıntı Originally Posted by tatar ramazan Yazıyı Oku
    o.ç vakıf salladı sabah aldığını boşalttı yolunu bulduydu olmadı
    evet ancak hareketin marjı şuan için %1 görünüyor. Eskiden daha yüksek marjlı bu tür hareketler olurdu.
    ay sonunda bilanço gelecek bakalım o zaman piyasa nasıl karşılayacak.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Sayfa 20/87 İlkİlk ... 1018192021223070 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •