Sayfa 16/87 İlkİlk ... 614151617182666 ... SonSon
Arama sonucu : 693 madde; 121 - 128 arası.

Konu: TURSG - Türkiye Sigorta A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Selim_34 Yazıyı Oku
    Boş konuşuyorsunuz, sürekli bilgi kirliliği...
    Arkadaşa sorarmisin her kademe barajsa 5 dakikada 20 kademe nasil kalkıyor.5.54-5.73

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ay başından beri bgc alımları 2 milyon adeti geçti. Ben fon alımı olduğu için önemsiyorum. Körü körüne almayıp uygun fiyatlardan toplaması da ayrı bir ustalık.
    Strateji menkulde 100.000 lot almış kılçıksız. Bu da fon alımı.
    Tahtanın oyuncuları baskıya devam etsin sayelerinde fonlar ucuza mal topluyor
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

3. Bgc (fon) almaya devam ediyor. Bizim fonların ekserisi kuşbeyinsizler tarafından yönetildiği için beklemiyordum şahsen böyle bir toplama. Neyse ki içlerinden akıllı olanlarından biri topa girmeyi sürdürüyor. Dağılan serseri mallar konsolide oluyor. 5,57 desteği de ihlale rağmen çalıştı. Dağılan malların konsolidasyonu devam eder İSE 6 üstüne devam ederiz. Yoksa bir süre daha aynı tas aynı hamam devam diye bekliyorum şahsen.
    Cahillik mutluluktur!

4. Sigorta sirketi olarak dev bir yapı oluştu....Kredi pastasının büyük bir kısmı devlet bankaları tarafından dağıtıldığı için( özellikle konut krediler) konut sigortası ve Dask lar mecburen buradan geçiyor...Diğer sigortalarıda kattınızmı bayagı bir portföy olusuyor...Bunlar busene ve gelecek sene şirketin bilançosunda çok olumlu rakamlar getirebilir...Ne olduğu şüpheli çeşitli sektörlere ait birçokşirket hissesi ruya fiyatlarda gezerken bunuda fark edeceklerdir diye düşünüyorum....Kısmet...

Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Bgc (fon) almaya devam ediyor. Bizim fonların ekserisi kuşbeyinsizler tarafından yönetildiği için beklemiyordum şahsen böyle bir toplama. Neyse ki içlerinden akıllı olanlarından biri topa girmeyi sürdürüyor. Dağılan serseri mallar konsolide oluyor. 5,57 desteği de ihlale rağmen çalıştı. Dağılan malların konsolidasyonu devam eder İSE 6 üstüne devam ederiz. Yoksa bir süre daha aynı tas aynı hamam devam diye bekliyorum şahsen.
    valla yerli spekler akıllıysa aşağı vermezler çünkü bgc sinsice altlarda alım için bekliyor pasifte. ordinosu nedir bilemiyorum ama şuan altlarda bgc nin alım için fırsat kolluyor olması benim için pozitif. Bir de 20 günlük üzeri kapanış gelirse daha da güzelleşir.
    bizim yerli çapsız geri zekalı spekler sayesinde bgc 2.8 milyon lotu 5.64 ortalama ile topladı...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

6. İşlem hacmi ne kadar acaba..5.80 üstüne atamıyor san ki bakalım..

7. 240 milyon

33.jpg
    Yazdıklarımı Kesinlikle Ciddiye Almayın, Yatırım Tavsiyesi Değildir
    Beni benden alırsan, seni sana bırakmam...

8.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    valla yerli spekler akıllıysa aşağı vermezler çünkü bgc sinsice altlarda alım için bekliyor pasifte. ordinosu nedir bilemiyorum ama şuan altlarda bgc nin alım için fırsat kolluyor olması benim için pozitif. Bir de 20 günlük üzeri kapanış gelirse daha da güzelleşir.
    bizim yerli çapsız geri zekalı spekler sayesinde bgc 2.8 milyon lotu 5.64 ortalama ile topladı...
    Valla yerli speklerin hareketleri çok sert olup mide bulandırıcı oluyor zaman zaman ama ne varsa da yerli speklerin hareketlerinde oluyor işin bereketi. Fonların ne kadar sığır olduklarını 2-6,7 hareketinde hepimiz yaşadık. Yerli spekler fon-sandık mallarını alarak çekti hareketi burada. Ben o yüzden yatırım yaptığım hisselerde bilhassa emeklilik fonlarının almasından tiksinti duyarım, olmadık yerde alır olmadık yerde satarlar kahir ekseriyetle. Yabancı fonlar olsa amenna ama onlarda malum çıkıp gittiler gelirler mi Allah bilir. Şimdi yoklukta bir emeklilik fonunun birkaç gündür almasına pek sevindiğimi söyleyemem doğrusu. Hele hele bgc üzerinden işlem yapan bu garanti emeklilik in ne kadar yerinde duramayan bir fon olduğunu da piyasada herkes bilir. Bizim işimiz karlı bir bilanço sektör ortalamalarının üstünde bir büyüme performansı ve tatmin ve devamlılık arzeden temettü politikası ile olur. Bununda biraz piyasa tarafından sanıyorum ki görülmeye ihtiyacı var olacak ki kimse aceleci değil.
    Cahillik mutluluktur!

Sayfa 16/87 İlkİlk ... 614151617182666 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •