Sayfa 56/87 İlkİlk ... 646545556575866 ... SonSon
Arama sonucu : 694 madde; 441 - 448 arası.

Konu: TURSG - Türkiye Sigorta A.Ş.

Şimdi haberlerde dinledim, santrallerde ciddiye alınacak bı hasar yokmuş..
    Ayrıca hangi sigorta şirketinde olduğu bilinmeden böyle haberlerin ortaya sacilmasi tamamen kötü niyetli bı davranış..

2. Bu gibi durumlarda sirketin aciklama yapmasi gerekir.Ancak bunu bile kullaniyorlar.olan kucuk yatirimciya oluyor.Gun ici bloomberg yorumcularinin misafir ettigi bir uzman yangin bolgelerinde oldukca yuklu teminat lar var dedi.Ancak bunlar tek bir sigorta sirketinde degildir...

3. selam

Alıntı Originally Posted by halis Yazıyı Oku
    bir kisim kendini bilmezper hisseyi asagi dusurebilmek icin ellerinden geleni yapiyorlar dertleri nedir anlamak zor ne yapmaya neyi amacliyorlar..son 2 gunde olanlar ahlatci 20 milyon lot aldi satti maliyet olarak 2 kurus zararda philipcapital oyle halkyat oyle niye zaratina islem yaparlar anlamak zor araya bankofta dahil oluyo yukardan alip asagidan satmanin mantigi nedir...hepsi olurken yonetim okuzun trene baktigi gibi bakiyordur tek hayirli kap haberi gelmedi tum yatirim kururluslarindan tavsiye gelmedi..tek anladigim asagidan birilerine ucuz mal aldirabilmek baska izahi yok cunki zararina islem yapmanin mantigi nedir
    2 kuruş aşağı verdi derken buna inanmamı kşmse beklemesin,adam kendi malını kendi alıyor, bistte ki işlemlerin %90 yalandır, yalan derken alan satan aynı kişidir baskı ile sizede sattırlırlar tıpik silkeleme bu yüzden önemsiz bence bu fıyatlar ucuz ytd.

Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Bu gibi durumlarda sirketin aciklama yapmasi gerekir.Ancak bunu bile kullaniyorlar.olan kucuk yatirimciya oluyor.Gun ici bloomberg yorumcularinin misafir ettigi bir uzman yangin bolgelerinde oldukca yuklu teminat lar var dedi.Ancak bunlar tek bir sigorta sirketinde degildir...
    Büyük teminatlar vardır doğru ancak Tursg bu konudan pazar payı civarında etkilenir. Üzerine bir de reasürans konusu var yani sigortalanan işlerin %65-70 i başka firmalara reasürans edilir yani sigortanın sigortasıdır.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

5. Temmuz ayi prim uretim verileri gecen seneye gore yuzde 15 civarinda yukselise karsilik geliyor. Bu trendin dvam edecegini dusunursek 2021 karinin hedefim olan 1.6 milyar seviyesine ulasamayacagini ongoruyorum. Dolayisiyla beklentim olan 1 tl net temettu hedefinin de altinda kamis olacak bu senaryo ile. Ancak hisselerimi satmadim, beklemeye devam edecegim. sektordeki lider konumu devam ettirdigi surece teknik karlilik oranini takibe devam ediyorum.

1 TL temettü verecek olsa kafadan 7 TL olmuştu..
    Ama ne verirse versin bedava bı kağıt...
    Ayrıca ipler adamların elinde her fiyat yapabilirler

7. Asıl olay bu tarz haberlerde aslında ama çok ağırdan geliyorlar... 1 yıl oldu birleşeli hala doğru dürüst bir gelişme göremedik https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/...ruyor-41890703

LYA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by Walkman Yazıyı Oku
    Asıl olay bu tarz haberlerde aslında ama çok ağırdan geliyorlar... 1 yıl oldu birleşeli hala doğru dürüst bir gelişme göremedik https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/...ruyor-41890703

LYA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    kesinlikle haklısınız, birleşmenin amacı sinerji yoluyla büyümeydi. Birleşme sonrası yerinde saydı. Ciroyu ve karlılığı arttırması çok önemli.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Sayfa 56/87 İlkİlk ... 646545556575866 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •