Sayfa 31/87 İlkİlk ... 2129303132334181 ... SonSon
Arama sonucu : 694 madde; 241 - 248 arası.

Konu: TURSG - Türkiye Sigorta A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Hisse bizleri ne kadar üzmüşse artık milyonu bile milyar okuyoruz
    Borsanın en ucuz fk lı sigorta hissesiyiz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Doğru dersiniz sayın Pit. Bekletecek belliki. Gerçi bugün aldım yarın zengin olayım tarzım değildir ama bu bilanço ve güzel endekse rağmen düşmesi yada yerinde sayması sinir bozuyor.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Doğru dersiniz sayın Pit. Bekletecek belliki. Gerçi bugün aldım yarın zengin olayım tarzım değildir ama bu bilanço ve güzel endekse rağmen düşmesi yada yerinde sayması sinir bozuyor.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Aslında yanlış okumamışım haberi tekrar buldum. AA haberi ilk yayınladığında milyar yazmış. Neden böylesi bir haber ilk başta yanlış yayınlanır??? İnsanın aklına birçok şey geliyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

3. ...Bir kaç gündür tahtada gözlemlediğim sinsice mal toplandığı,özellikle Tebbank takasına atılan mallar her ne kadar yetersiz olsa da 1,7 mil lot önemli...Düzenli aralıklarla toplar,kurumsal yerli-yabancıya...

Deprem sonrası negatif bir algı oluşturuluyor ancak sigortacı sektörünün en parlak dönemleri genelde böylesi afet algısının derinleştiği süreçlerdir.Herkes özellikle sigortasız kesimlerde kendi mal varlığını güvence altına alma bilinci aktifleşir.

Hisse fiyatının bu seviyeleri kalıcı olmayacaktır diye düşünüyorum.Piyasa değeri kadar likit varlığa sahip olası yıl sonu karı mevcut PD nin 1/5 i nerdeyse başka deyişle FK sı 5 lere inmiş...Olacak iş değil.Cem okullu gibi biri lazım o da TSKB de ne bulduysa 20 günde 280 mil lot toplayarak bankanın %10 payını ele geçirdi...

4.  Alıntı Originally Posted by Anatolien Yazıyı Oku
    ...Bir kaç gündür tahtada gözlemlediğim sinsice mal toplandığı,özellikle Tebbank takasına atılan mallar her ne kadar yetersiz olsa da 1,7 mil lot önemli...Düzenli aralıklarla toplar,kurumsal yerli-yabancıya...

Deprem sonrası negatif bir algı oluşturuluyor ancak sigortacı sektörünün en parlak dönemleri genelde böylesi afet algısının derinleştiği süreçlerdir.Herkes özellikle sigortasız kesimlerde kendi mal varlığını güvence altına alma bilinci aktifleşir.

Hisse fiyatının bu seviyeleri kalıcı olmayacaktır diye düşünüyorum.Piyasa değeri kadar likit varlığa sahip olası yıl sonu karı mevcut PD nin 1/5 i nerdeyse başka deyişle FK sı 5 lere inmiş...Olacak iş değil.Cem okullu gibi biri lazım o da TSKB de ne bulduysa 20 günde 280 mil lot toplayarak bankanın %10 payını ele geçirdi...
    Abi 5,50'lere geldi mi genelde alıcı oluyorlar ama 6 üstünde 6,30'a doğru kaypaklaşıp o malları yuvarlıyorlar hemen
    Buralardan alıp biraz bekledin mi %15-20 kazanıyorsun..Ama 6 üstünde bu oyuncuların değil de sağlam bir ağanın gelmesi gerekli aynı TSKB'de olduğu gibi..Ağa geldi 1,3'dan bir aldı 2,5 yaptı 130 milyon lot..Şimdi kütür kütür veriyor..
    Burada da öyle bir ağa lazım..Buradakiler basit oyuncu..Al, hafif yükselt sonra yuvarla ezberletti artık.

5. 2020 yili icin net 65 kurus olan temettu beklentimi net 75 kurus olarak revize ettim. Hakkimizda hayirlisi olsun.

6.  Alıntı Originally Posted by sabuncu Yazıyı Oku
    2020 yili icin net 65 kurus olan temettu beklentimi net 75 kurus olarak revize ettim. Hakkimizda hayirlisi olsun.
    TURSG’nin haberi var mı hocam bundan 😀

sular duruldu, tekrar pozisyon açmak lazım değil mi sn serkalgo?

neyse ben açayın, sen sonradan teyit edersin...

Alıntı Originally Posted by sabuncu Yazıyı Oku
    2020 yili icin net 65 kurus olan temettu beklentimi net 75 kurus olarak revize ettim. Hakkimizda hayirlisi olsun.
    bence temettü hedefiniz az bile olmuş sn sabuncu. 9 aylık bilançoya göre HBK 0,83 TL
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Sayfa 31/87 İlkİlk ... 2129303132334181 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •