Sayfa 81/87 İlkİlk ... 31717980818283 ... SonSon
Arama sonucu : 694 madde; 641 - 648 arası.

Konu: TURSG - Türkiye Sigorta A.Ş.

Artık bilanço beklentisine girildi tahminim kasım ayında 3,çeyrek bilanço açıklanacak 3 hisse Türkiye sigorta,Anadolu sigorta ve Ray sigorta pozitif ayrışma yaşamaya devam ediyorlar daha net olsun adam olacak çocuk 7 yaşında kendini belli eder bu 3 hissede diğer sigorta hisselerinden 10 adım önde giriyorlar esasen diğerleri hayat emeklilik hisseleri anadolu hayat,Agesa ve ak sigorta geride kalacak gözüküyor kısa ve orta vade de diğerlerinden sadece düşüncemi yazdım yanılma payım olabilir ytd.

Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Tek hisse Türkiye sigorta olsa yüksek volatilitede sabır göstermek çok zor olurdu.diğerinden destek aldım maliyet düşük olduğu için tamamen psikolojik hedefe odaklanıp 3, çeyrek bilançonun açıklanmasını beklemek sabır. ytd.
    Bugün devre bile kesmiş daha ne olsun
    İş yatırım 3 gün önce günlük bülteninde
    Yaptığımız çalışmalarda karlılıkta öne geçen şirketler deyip tursg adını da verdi içinde.

Akgrt ise beklenen altında diye yazdı

Tursg önümüzdeki 3-4 çeyrek boyumca enteresan büyüyecek ve kar edecek

İlk işareti haftaya alırsınız.
    Eylül üretimi rakamları gelince

Asla ytd

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Asla yatırım tavsiyesi değildir

Türkiye sigorta bugün geride kaldı bence son dönemde iyi prim yapmıştı şuan normal düzeltmesini yaşıyor işler yolunda sıkıntı olmadığını düşünüyorum ytd.

Türkiye sigorta düzeltmesini yaşamaya devam ediyor bugün seansı yeşil kapatması iyiydi.
    Eylül ayı brüt prim üretimi geçen seneye göre %140 oranında artışla gerçekleşmiştir.
    Kaynak İş cep 19,10,2023

5. Şirketimizin bağımsız denetimden geçmemiş 2023 Haziran sonu toplam brüt prim üretimi 24 milyar 402 milyon TL 'ye ulaşarak ve bir önceki yılın aynı dönemine göre %117 oranında artışla gerçekleşmiştir.

Ekte 2023 Haziran sonu itibarıyla ana branş gruplaması bazında ve bir önceki yılın aynı dönemi ile karşılaştırmalı olarak hazırlanmış brüt prim üretim tablosu bilgilerinize sunulmuştur.

Saygılarımızla,

14 temmuz kapta yayınlanan özel durum

Şirketimizin bağımsız denetimden geçmemiş 2023 Eylül sonu toplam brüt prim üretimi 38 milyar 697 milyon TL 'ye ulaşarak ve bir önceki yılın aynı dönemine göre %140 oranında artışla gerçekleşmiştir.

Ekte 2023 Eylül sonu itibarıyla ana branş gruplaması bazında ve bir önceki yılın aynı dönemi ile karşılaştırmalı olarak hazırlanmış brüt prim üretim tablosu bilgilerinize sunulmuştur.

Saygılarımızla
    buda 19 ekimde gelen özel durum haberi... bu iki dönem içi poliçe büyüklüğü gerçekten iyi fakat şirket bugün devre kesti... sen bu parayı nasıl kullanacaksın bu 1
    hisse satarak ekstra elde ettiğin geliri ne yapacaksın bu da 2
    ayıp etmediniz mi bugün bu hisseye

6. tahtada bugün resmen savaş vardı... helal olsun hsbc ye şirketten aldığı 20m in hakkını verdi oturup izlemedi mal mal

Alıntı Originally Posted by Walkman Yazıyı Oku
    tahtada bugün resmen savaş vardı... helal olsun hsbc ye şirketten aldığı 20m in hakkını verdi oturup izlemedi mal mal
    Kim ne yaptı merak ettim ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Asla yatırım tavsiyesi değildir

8. bank of malı hep ucuzlatma ve daha fazla mala sahip olma derdinde ak yatırımdan işlem yapan fon tahta yıkılsın istiyor resmen ama yatırım finansman da olan arkadaş en kötüleriydi resmen... hsbc hisseyi hem emekli fonuna hem yatırım fonuna 36 dan ekledi ve daha da eklemeye devam ediyor

Sayfa 81/87 İlkİlk ... 31717980818283 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •