Sayfa 74/87 İlkİlk ... 2464727374757684 ... SonSon
Arama sonucu : 693 madde; 585 - 592 arası.

Konu: TURSG - Türkiye Sigorta A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Yani tabi inşallah çıksın istiyoruz ama bu kadar srfsizlik olmaz..300 milyon hacimle tavan ol ve ertesi gün tüm aldıklarını ver ve 5 altına gel..Bu kağıt oyuncu pçlerden kurtulamadı maalesef..Sürekli al-sat olduğu için trend yakalayamıyor.
    O gün tavan defalarca bozulurken alımda olan Şeker Yatırım'dı.( 3 milyon lota yakın) Aynı Şeker Yatırım ertesi gün 3 milyon lotu 5.29 ortalama ile boşalttı.Ancak gün sonunda Halk Yatırım 3 milyon lota yakın artıda kapattı.Benim öngörüm o iki gün tahtayı şöyle bir silkelediler.Ve Cuma kapanıştan sonra alıma geçtikleri haberi geldi.

Tabi her şey yarın ki seansta belli olacak.......i

2.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Yani tabi inşallah çıksın istiyoruz ama bu kadar srfsizlik olmaz..300 milyon hacimle tavan ol ve ertesi gün tüm aldıklarını ver ve 5 altına gel..Bu kağıt oyuncu pçlerden kurtulamadı maalesef..Sürekli al-sat olduğu için trend yakalayamıyor.
    Sen yenisin galiba... Yanlış anlama ama şöyle bir geriye dön bak... Nerede GAP bırakmış speğimiz... 4.94 kapanış 5.01 açılış oldu çarşamba... 4.95 gelmeden asla gitmeyecekti ve o hareketi yaptığı için çok mutlu oldum... Resmen yola çıktık artık demekti kendi adıma... İnşallah yanılmıyorumdur... Asla yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyin

LYA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by Walkman Yazıyı Oku
    Sen yenisin galiba... Yanlış anlama ama şöyle bir geriye dön bak... Nerede GAP bırakmış speğimiz... 4.94 kapanış 5.01 açılış oldu çarşamba... 4.95 gelmeden asla gitmeyecekti ve o hareketi yaptığı için çok mutlu oldum... Resmen yola çıktık artık demekti kendi adıma... İnşallah yanılmıyorumdur... Asla yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyin

Ben mi yeniyim
    Modaratöre söyle eski topiğin linkini versin sana Güneş sigorta zamanından buradaki yazılarımı görürsün..

4. Ee o zaman bu speğin GAP la yürümediğini biliyorsundur... Neden şaşırdın ki perşembe düşüşüne

5.  Alıntı Originally Posted by Walkman Yazıyı Oku
    Ee o zaman bu speğin GAP la yürümediğini biliyorsundur... Neden şaşırdın ki perşembe düşüşüne

4.95 fiyat boşluğu aslında önemli değildi.Zira TL bazında günlükte daha önce 04 Şubat 2021 de 6.50 , 18 Nisan 2022 de 5.85 li fiyatları görmüştü.

Yine de takip edenlere tuzak olarak kullandılar......

6.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    4.95 fiyat boşluğu aslında önemli değildi.Zira TL bazında günlükte daha önce 04 Şubat 2021 de 6.50 , 18 Nisan 2022 de 5.85 li fiyatları görmüştü.

Yine de takip edenlere tuzak olarak kullandılar......
    Speğimiz enteresan bir tip hocam... Dönüp bakın asla yukarı giderken GAP bırakmıyor... Onu söylemek istedim... Daha öncede bunu yaptı çok defa onu söylemek istedim... Sizde bundan sonra dikkat ederseniz bunu göreceksiniz tabii spek değişmezse

7. KAP: TURSG [ ] TÜRKİYE SİGORTA A.Ş. Bilanço

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1053899
    Dosyalar:

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...82837f949a487a

Bilanço 2022-06-30 2021-12-31
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

8. Trafik sigortasına zam haberine tüm sigorta şirketleri borsada olumlu tepki verirken
    bu olumsuz olarak diğerlerinden ayrıldı
    bir süredir şirket tarafından hisse geri alımı yapılıyor ,dün de 450 bin lot geri alım yapılmış

Tüm bunlara rağmen, hisse eksi %1.66 kapatması tuhaf değil mi
    şirketi tanıyan varsa nedir bunun sıkıntısı düşüncesini yazarsa seviniriz

en azından hissenin ilgi alanımda olup /olmayacağına karar vereyim

Sayfa 74/87 İlkİlk ... 2464727374757684 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •