Sayfa 100/108 İlkİlk ... 50909899100101102 ... SonSon
Arama sonucu : 859 madde; 793 - 800 arası.

Konu: NTGAZ - Naturelgaz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Açıklamalar

Şirketimizin bugün yapılan Yönetim Kurulu toplantısında;

*1.Şirketimizin kayıtlı sermaye tavanının 3.500.000.000 Türk Lirası olarak belirlenerek Şirketimiz kayıtlı sermaye tavanının 3.500.000.000 Türk Lirası'na artırılması ve Yönetim Kuruluna verilen yetki süresinin yenilenmesi amacıyla Şirketimizin Esas Sözleşmesinin 6. maddesinin ekteki şekilde tadiline ve bu amaçla madde tadil tasarısına uygun görüş alınmak üzere Sermaye Piyasası Kurulu'na başvurulmasına,

2. Şirketimiz Esas Sözleşmesinin, 23.09.2022 tarihli ve 31962 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan Doğal Gaz Piyasası Lisans Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmeliğin 13. maddesiyle uyumunun sağlanması amacıyla Şirketimizin Esas Sözleşmesinin 7. maddesinin karar ekinde yer aldığı şekliyle tadiline ve bu amaçla madde tadil tasarısına uygun görüş alınmak üzere Sermaye Piyasası Kurulu'na başvurulmasına,

3.Sermaye Piyasası Kurulu onayını müteakip T.C. Ticaret Bakanlığı'na başvurulmasına ve Bakanlık onayını takiben, tadil metinlerinin Genel Kurul'un onayına sunulmasına,

karar verilmiştir.

Şirketimiz esas sözleşmesinin 6 ve 7. maddelerine dair tadil tasarısı ekte sunulmaktadır.

Bahsi geçen esas sözleşme değişikliği başvurusu, yalnızca esas sözleşme değişikliği olup herhangi bir şekilde bir sermaye artırımı kararı anlamı taşımamaktadır.

**

*

CPH2125 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

2. Aman arttırma sermayeyi kuti…

3.  Alıntı Originally Posted by DEMİR Yazıyı Oku
    Aman arttırma sermayeyi kuti�
    Sermaye artırımı için yapılabilir...

CPH2125 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

4. Bedelsiz verirse en azından tahtacının hakimiyeti biter.Sığ bir tahta söz konusu ntgazda...

5. Eylül ayında ortalama 10,4 usd/MMBtu olan olan doğalgaz fiyatının ocak ortalaması 3,9 usd/MMBtu olmuş. Birim satış hacmi kabaca 3 kat artmamışsa (ki imkansız) karlılık son 2 çeyreğe göre kayda değer düzeyde düşebilir. Son 2 gün hariç Hisse hareketleri de bunu fiyatlıyor ve halihazırda fiyatlamış görünüyor.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. kutman her şirket bir şeyler yapıyor deprem bölgesi için, senden de bekliyoruz...

7. Enerji Piyasası Düzenleme Kumlunun 09/02/2023 tarihli toplantısında; 4646 sayılı Doğal Gaz Piyasası Kanununun 4/4/g maddesinin son fıkrasında yer alan “Acil durum veya mücbir hallerde mevcut iletim ve dağıtım şebekeleri LNG veya CNG ile beslenebilir. LNG ve CNG faaliyeti gerçekleştiren lisans sahipleri, acil durum ve mücbir hallerde iletim ve dağıtım şirketlerinin taleplerini karşılamakla yükümlüdür." hükmünün uygulanması kapsamında:

- 06 Şubat 2023 tarihinde Kahramanmaraş merkezli yaşanan depremler nedeniyle 08 Şubat 2023 tarihli ve 32098 sayılı Resmî Gazetede ilan edilen OHAL kararı kapsamında yer alan illerde faaliyet gösteren dağıtım şirketlerinin talebi halinde, ilgili standartlara ve gerekli güvenlik önlemlerine uyulması ve kontrol sorumluluğunun dağıtım şirketinde olması koşuluyla, yaşamsal açıdan kritik önemi haiz tesisler (hastane, fırın, aşevi, toplanma alanları vb.) öncelikli olacak şekilde dağıtım şirketlerince LNG ve CNG faaliyeti gerçekleştiren lisans sahiplerinden yapılacak hizmet alımlarına ilişkin olarak, 06 Şubat 2023 tarihinden itibaren OHAL süresi boyunca geçerli olmak üzere ve Kurum ile koordinasyon sağlanarak ilgili mevzuatta düzenlenmemiş hususların uygulanabilmesine,

karar verilmiştir.

Belki ntgaz orada bu işi yapabilir.

8. Ntgaz sana bulaştığım güne lanet olsun. Seni yönetenin de senin gibi şirketin de Allah belasını versin... Başka da bir şey demeyeceğim. Seni satıp sıradan bir çimento firmasının hissesini aldım... Yazıklar olsun sana da senin gibi tahtaya da... tahtacıya da...

Sayfa 100/108 İlkİlk ... 50909899100101102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •