Sayfa 27/108 İlkİlk ... 1725262728293777 ... SonSon
Arama sonucu : 858 madde; 209 - 216 arası.

Konu: NTGAZ - Naturelgaz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Global Yatırım Holding iştiraki Naturelgaz 2021'in ilk halka arz edilen enerji şirketi oluyor. Sermaye Piyasası Kurulu’nun (SPK) son gerçekleştirdiği toplantıda halka açılma için onay alan Naturelgaz, 8,50 TL fiyatla 25-26 Mart tarihlerinde talep toplanarak halka arz edilecek
    Sayın MedwiG ,
    Program ne , gong ne zaman çalacak ? İnterneti aradım bir şey bulamadım

Halka arz lot miktarı ne kadar

3. Patron ve finans şirketi fazla güvenilir değil anxak taahhüt var. Bu iyi. Globalın 8.50 alıp 8.50 den satacağına inanmıyorum.

Global Yatırım Holding A.Ş. ve Naturelgaz Sanayi ve Ticaret A.Ş; 180 gün boyunca dolaşımdaki pay miktarını artırmama

Global Yatırım Holding A.Ş; 1 yıl süreyle halka arz fiyatının altındaki bir fiyattan satmama

Alıntı Originally Posted by Ariakas Yazıyı Oku
    Madem hisseye 12 tavan yaptırdı ve böle bir günde de oransal dağıtım yapıldığı için hisse düşmüyor... o zaman oransal dağıtım müthiş bir şey zaten. Sorun ky çok olduğu eşit dağıtım arzlar demek değil mi?
    Yazdıklarımın hiçbiri al, sat, tut tavsiyesi ve Ytd, Şti, Ltd değildir. A.Ş Hiç değildir.

31 milyon lot arz edilecekmiş

5. Orantısal talep olunan hisseye ve paraya bağlı. 2 kat talep olursa %50 gelir 4 kat olursa %25 gelir 10 kat olursa yüzde on gelir.
    Yazdıklarımın hiçbiri al, sat, tut tavsiyesi ve Ytd, Şti, Ltd değildir. A.Ş Hiç değildir.

6. bugün bozulan hisse nakite geçmediği için meblağı kullanılamaz, değil mi?

7.  Alıntı Originally Posted by Fondip Yazıyı Oku
    bugün bozulan hisse nakite geçmediği için meblağı kullanılamaz, değil mi?
    Nakit kullanamazsınız ama hisse alabilirsiniz.

8.  Alıntı Originally Posted by Fondip Yazıyı Oku
    bugün bozulan hisse nakite geçmediği için meblağı kullanılamaz, değil mi?
    Kurumunuz kabul ediyorsa bist 30 hisse alıp bloke ile katılabilirsiniz değer mi bilmem ama...

Sayfa 27/108 İlkİlk ... 1725262728293777 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •