Sayfa 38/108 İlkİlk ... 2836373839404888 ... SonSon
Arama sonucu : 858 madde; 297 - 304 arası.

Konu: NTGAZ - Naturelgaz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    %1.8 oldu hayirli olsun

10.000 liralik talep icin 180 liralik hisse gelecek
    Selam, kahin misiniz? Birkaç sorum var gelecek ile ilgili, cevaplar mısınız?

Kaynağınız nedir?
     Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    %1.8 oldu hayirli olsun

10.000 liralik talep icin 180 liralik hisse gelecek
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne Olursan Ol Önce İYİ İNSAN Ol

3. Genelde talep toplamanın son gününde akşam saat 21.00 gibi ekonomi kanalları talep miktarını ve karşılanma oranini açıklıyorlar. Bu sefer dikkat etmedim ancak kap tan önce kanallar veriyorlar.

4.  Alıntı Originally Posted by Ahmet3353 Yazıyı Oku
    Genelde talep toplamanın son gününde akşam saat 21.00 gibi ekonomi kanalları talep miktarını ve karşılanma oranini açıklıyorlar. Bu sefer dikkat etmedim ancak kap tan önce kanallar veriyorlar.
    Eşit dagitim olsa dediginiz dogru ama oransal dagitimda kap açıklaması olmadan kimsenin bilmesi imkansız. (Şirkette tanıdığı olanlar bilebilir belki)

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. talepler toplanır,genelde talep toplamanın son günü saat 17:00 de aracı kurumlar talep alımını kapatır.Konsorsyum üyesi her aracı kurum talep bilgilerini diskete girer,akşam 8-9 gibi disketler fiziki olarak Konsorsyum Liderine ulaştırılır.Bir terslik olmadıysa -ki genelde hep bişey olur saat 22:00 de karşılama oranı belli olur. Yani bu çok büyük bir giz değildir ama ağalar imzalamadan kimse de ortaya çıkıp söylemez tabii ki. Arkadaşın dediği 1,8 gayet mantıklı. Hayırlı olsun...

6. Twitter’da 3,9 yazanlar olduğu söyleniyor burda ise 1,8 % . Her iki rakamda trılc halkına göre oldukça yüksek gözüküyor.

7. Yarin sabah 10 gibi her sey netleşir Zaten beklentimiz 1.5 ile 2.00 arasi cok bir sey beklemeyin.Bu halka arzlar tavan tavan gittiği surece talep cok olur.

8.  Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    Twitter’da 3,9 yazanlar olduğu söyleniyor burda ise 1,8 % . Her iki rakamda trılc halkına göre oldukça yüksek gözüküyor.
    Benim talep yaparkenki beklentim 2-3 arasındaydı. Bu aralığın dışında olması bana sürpriz olur ...

Sayfa 38/108 İlkİlk ... 2836373839404888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •