Sayfa 4/108 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 858 madde; 25 - 32 arası.

Konu: NTGAZ - Naturelgaz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

bir de sirketin pazar payina iliskin verileri inceleyelim

sirketin kendi soylemlerini bir yana birakalim !

epdk verilerine bakalim

epdk aylik dogalgaz sektor raporuna gore en son veriler Haziran/2020 donemi aciklanmis durumda !

bu rapor dogrultusunda : Haziran 2020 Döneminde Sıkıştırılmış Doğal Gaz Lisansı Sahiplerinin Nihai Tüketiciye Yaptığı Satışlar kategorisinde (Tablo :5.7)

Naturel Gaz %74.67 pazar payina sahip

ayrica satin aldigi

Socar Turkey Lng' de %11.19 pazar payina sahip.

bu devralarak birlesme ile nerdeyse bu alanda adamlar tekel olacak.? rekabet kurumu iyi onay vermis ! rekabetten anlamayan adamlari rekabet kurumunda gorev verirsen normal !!!

neyse bu birlesme ile naturel gaz sektorel olarak alaninda tek oluyor ! muazzam pazr payi. Kisa hatta orta vadede bu alanda kolay kolay rakibi olmaz gibi. eger dusundukleri gibi buyuk araclar (kamyon, otobus) kategorisine urunlerini satmayi basarabilirlerse buyuk sirket kategorisine girer.

2. sn HAYEK tkuru yüzde 1 duruyor mu
    Tekkeyi Bekleyen Çorbayı İçer

Alıntı Originally Posted by ÇORBACI Yazıyı Oku
    sn HAYEK tkuru yüzde 1 duruyor mu
    Sn. Çorbaci bizdeki hisse dursa fiyat bu olabilirmi ?

tabiki durmuyor ))

4. İlginç hayek halka arzı övüyor ) bol kazançlar ben askere gitmeden aç kutman emmi :D

Alıntı Originally Posted by romantictr Yazıyı Oku
    İlginç hayek halka arzı övüyor ) bol kazançlar ben askere gitmeden aç kutman emmi :D
    halka azlarda çöp olmayan bir şirket bulmak ne kadar zorlaşti sn. romantictr

nerdeyse her halka arz formunda bunu konusuyoruz siz bu duruma katilmiyorsunuz gerci

ben sirketi övmüyorum arti ve eksileri ile degerlendirmeye calisiyorum ! ama makul fiyatlardan cikarlarsa orta vadeli pozisyon acabilecegim sektorel olarak gelisime acik bir sirket diye dusunuyorum.

birde gaz konusu epey gundemde kalacak gibi duruyor surekli beklentiye acik kalabilir buda piyasa degerini itebilir

yatırım tavsiyesi degildir

Selamün aleyküm iyi geceler Arz fiyat belli oldumu ?
    DUYGULARLA OYNAMAK KÖTÜDÜR.
    Mesleğine ya aşık olacaksın yada muhtaç

7.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    halka azlarda çöp olmayan bir şirket bulmak ne kadar zorlaşti sn. romantictr

nerdeyse her halka arz formunda bunu konusuyoruz siz bu duruma katilmiyorsunuz gerci

ben sirketi övmüyorum arti ve eksileri ile degerlendirmeye calisiyorum ! ama makul fiyatlardan cikarlarsa orta vadeli pozisyon acabilecegim sektorel olarak gelisime acik bir sirket diye dusunuyorum.

birde gaz konusu epey gundemde kalacak gibi duruyor surekli beklentiye acik kalabilir buda piyasa degerini itebilir

yatırım tavsiyesi degildir

Yok hayır katılmıyorum değil objektif yaklaşmıyorsunuz mesela son halka arz olan şirket bence güzel bir şirket Neyse NATURELGAZ 2017 yılından beri incelediğim bir şirket dosyalamıştım bende dediklerinze katılıyorum. Şirketin her yönü + tek yön - o - yönden dolayı istediğimiz gibi bir halka arz sonrası fiyatlama olmayabilir.

8. 2.2lira değer biçtim daha fazla verilmez.

Sayfa 4/108 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •