Sayfa 59/108 İlkİlk ... 949575859606169 ... SonSon
Arama sonucu : 858 madde; 465 - 472 arası.

Konu: NTGAZ - Naturelgaz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Dün kapanışta 40 milyon civarı bekleyen vardı şu an 56 milyon... Akıllara hemen trilc gibi olur mu sorusu geliyor. Sizce ne olur hissenin akıbeti arkadaşlar?

2.  Alıntı Originally Posted by tele vole Yazıyı Oku
    Dün kapanışta 40 milyon civarı bekleyen vardı şu an 56 milyon... Akıllara hemen trilc gibi olur mu sorusu geliyor. Sizce ne olur hissenin akıbeti arkadaşlar?
    Trilc gibi olmaz. Orada patron haber üstüne haber patlattı peşine 14 milyon lot kote ettirdi şimdi yavaş yavaş satıyor. Çok büyük oyun göndü orada.

Burada hem lot sayısı fazla hem de Kutmanın adı çıkmış zaten bir spekülasyona sebep olacak hareketlerden kaçınır artık.

3.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Trilc gibi olmaz. Orada patron haber üstüne haber patlattı peşine 14 milyon lot kote ettirdi şimdi yavaş yavaş satıyor. Çok büyük oyun göndü orada.

Burada hem lot sayısı fazla hem de Kutmanın adı çıkmış zaten bir spekülasyona sebep olacak hareketlerden kaçınır artık.
    Adımı temizleyeyim, hisseyi yürüteyim der belki kim bilir?

4. naturelgaz bu yıl işlem görmeye başlayan üçüncü şirket oldu beklentilerin en üst seviyede karşılanacağını düşünüyorum yani umut ediyorum ytd

2 milyar piyasa degerine gidecek gibi duruyor

yatırım tavsiyesi değildir

6. Bunun yaşanması gerekiyor aslında çünkü bu iş gittikçe boka sarmaya başladı. Kendim dahil herkes çevresindeki insanlara halka arz yöntemini anlatmaya başladı, böyle olunca her geçen gün gelen yatırımcı sayısı giderek artıyor. Bundan 4-5 ay sonra gerçekleşecek arzlarda ne olacak? Kişi başı 15-20 liralık hisse mi düşecek?Bu iş böyle devam ettikçe hatrı sayılır orta ölçüde bir şirketi de arz etsen yine 15-20 kat talep gelir yine tavanları durduramazsınız. Bu noktada garan gibi, tüpraş gibi ülkenin köklü ve büyük bir firmasının arz edilmesi, maksimum 1-2 kat talep gelmesi ve ilk açılışta eksiye gitmesi gerekiyor.

Alıntı Originally Posted by huzeyfe Yazıyı Oku
    Bunun yaşanması gerekiyor aslında çünkü bu iş gittikçe boka sarmaya başladı. Kendim dahil herkes çevresindeki insanlara halka arz yöntemini anlatmaya başladı, böyle olunca her geçen gün gelen yatırımcı sayısı giderek artıyor. Bundan 4-5 ay sonra gerçekleşecek arzlarda ne olacak? Kişi başı 15-20 liralık hisse mi düşecek?Bu iş böyle devam ettikçe hatrı sayılır orta ölçüde bir şirketi de arz etsen yine 15-20 kat talep gelir yine tavanları durduramazsınız. Bu noktada garan gibi, tüpraş gibi ülkenin köklü ve büyük bir firmasının arz edilmesi, maksimum 1-2 kat talep gelmesi ve ilk açılışta eksiye gitmesi gerekiyor.
    Halka açılışların biraz fazla talep gördüğü doğru.
    Ama bence bu kötü bir şey değil. ABD'de halkın %50 sinin borsada doğruda ya da dolaylı yoldan parası var. Bizde bu oran %5 in altında.
    Ne kadar çok insan borsada olursa; borsa o kadar güçlü olur. Burada güçten kastım çok yüksek olması değil; daha sağlam temellere oturmak zorunda kalması. 20-30 milyon parası olanın hisseleri manipule edemeyeceği bir yer olması, SPK nın üzerinde daha çok gözün olması vb.

Ben bu yüksek talepli halka arzları olumlu görüyorum o yüzden orta ve uzun vadede.
    Not: ytd değildir, zaten ben anlamam bu işlerden.

8. Baso alışlar gedik e geliyor bu nasıl oluyor 197 lot arz dan geldi
    Dnısı trlce ntgaz kar süper

Sayfa 59/108 İlkİlk ... 949575859606169 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •