Sayfa 67/108 İlkİlk ... 1757656667686977 ... SonSon
Arama sonucu : 857 madde; 529 - 536 arası.

Konu: NTGAZ - Naturelgaz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. bence tavan bozması iyi hissenin son düzeltmelerini yaptığını gösterir ben öyle düşünüyorum ytd

2. 2020 başından bu yana halka arz olan hisselerdeki en güçlü hisselerden biri, karlılığı da iyi, sektörde tekel ama hala niye düşüyor anlamış değilim. İlk tavan bozmasıyla bu kadar düşen başka hisse yok, hiç düzeltmeden düşmeye devam ediyor. Hisseye bilançoya güveniyorum ama soru işaretleri oluşmaya başladı. Sayın Hayek sizin değerli yorumunuzu ayrıca merak ediyorum, neden bu kadar satış baskısı var hissede ?

YTD

3. Ben de halka arzların arasında en değerli hissenin bu olduğuna inanıyorum şirket iyi karlılığı iyi ama böyle bi düşüşü ben piyasaların genel bi durumuna yoruyorum. küçük yatırımcı hemen panikleyip satış yapmasa kısa vadede kar kazanmayı hedeflemese biraz daha planlarını uzun vadede tutsa hepimiz için yararlı olacaktır diye düşünüyorum. YTD

4.  Alıntı Originally Posted by letkom Yazıyı Oku
    2020 başından bu yana halka arz olan hisselerdeki en güçlü hisselerden biri, karlılığı da iyi, sektörde tekel ama hala niye düşüyor anlamış değilim. İlk tavan bozmasıyla bu kadar düşen başka hisse yok, hiç düzeltmeden düşmeye devam ediyor. Hisseye bilançoya güveniyorum ama soru işaretleri oluşmaya başladı. Sayın Hayek sizin değerli yorumunuzu ayrıca merak ediyorum, neden bu kadar satış baskısı var hissede ?

YTD
    Al - Sat yapanlar var ya içine etti kağıdın alırlar panikle bir alttan satarlar alırlar 3 kademe alttan satarlar böyle böyle indi hisse çok yazık...

5. Glyho’ya para lazım belki genel kuruldan temettü vs çıkar kutman buna da bir film hazırlığı yapıyordur. halka arzına katılmamıştım ama 12 ler tatlı geldi bir kuble girdim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. hissenin iskontosuz fiyatı 11.30 sanırım orayı gösterecekler

7. GLYHO da oynanan oyunun aynısı buradada oluyor.
    Eskiden sabancının hisselerine girenler sürünürdü
    şimdide kutmanların hissesine girenler sürünüyor.

8. Çok pahalı,zaten pahalı arz edildi,bir de satan satana......

Sayfa 67/108 İlkİlk ... 1757656667686977 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •