Sayfa 69/108 İlkİlk ... 1959676869707179 ... SonSon
Arama sonucu : 859 madde; 545 - 552 arası.

Konu: NTGAZ - Naturelgaz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Hisse 8.5 TL'den halka arz edilmiş. 18.18 TL'ye kadar yükselmiş. Şimdiki fiyatı hala halka arz fiyatının üzerinde. Eğer halka arzdan aldıysan hala kardasın böyle bir ortamda. Yok işlem görmeye başladıktan sonra zirveden alıp zarar ettiysen hatayı kendinde ara. Adam zirveden almış sonra da ağlıyor. Borsada sürekli yükselen bir hisse olmazzz

2.  Alıntı Originally Posted by adanalı Yazıyı Oku
    dediğiniz rakamlar % 50-65 e tekabül ediyor......az mı? o kadar prim vereceğini bilsem tüm portföyümle girer ve gerekirse 100 gün beklerim.....
    Yahu dümdüz yorum yapmayın, HALKA İLK ARZLAR içerisinde kıyas yapıyorum ben, yoksa genel yorum yapacaksak fk 15 pd/dd 6 hisse pahalıyım diye bağırıyor ben de görüyorum bunu, ama HALKA ARZLAR içinde yaptığı hareket enteresan diyorum. Yine halka arzlar içinde bozduğu seviyeye yani sizin söylediğiniz %50-65 prime 15 günde gelen de var 90 günde gelen de var 241 günde gelen de var.

3.  Alıntı Originally Posted by berktandogan Yazıyı Oku
    Hisse 8.5 TL'den halka arz edilmiş. 18.18 TL'ye kadar yükselmiş. Şimdiki fiyatı hala halka arz fiyatının üzerinde. Eğer halka arzdan aldıysan hala kardasın böyle bir ortamda. Yok işlem görmeye başladıktan sonra zirveden alıp zarar ettiysen hatayı kendinde ara. Adam zirveden almış sonra da ağlıyor. Borsada sürekli yükselen bir hisse olmazzz
    Çok zekisin, halbuki biz hisseler sürekli yükselir diye biliyorduk. Öyle bir laf ettin ki aydınlandık adeta.

Halka arzdan nitelikli yatırımcı gibi yüklü miktar alabiliyor olsak üstlerden almayız zaten , HALKA ARZLAR da bu kadar pahalı olmazdı o durumda, İster zirveden alayım ister alttan hisse hareketiyle PATRON u ya da başka kimseleri suçlamak bence de saçmalık, alan da yatırımcı satan da yatırımcı. Risk kendi aldığım risk.

AMAAA hissedarı olduğum bir hisse ile ilgili fikir alışverişi yapmak için senden izin falan mı alacağım ? Ya da yorum yapabilmek için illa karda mı olmak lazım ? Alıp zarar eden yazamıyor mu? Kimseyi suçlar bir yorum yokken ortada; yok "kendinde suçu ara" yok "ağlama" diye yorum yapmak senin haddine mi ? Hisse ile ilgili istediğin yorumu yapabilirsin ama yatırımcı hakkında yorum yapmak senin haddine değil. Kimsenin haddine değil.

4. ''Halka arzla garantili para kazanma" dönemi bugün darbe yedi.. GWIND ilk işlem gününe düşüşle başladı ve devre kesici çalıştı. BIST 100 dışındaki tüm hisselerin bugünkü ortalama değer kaybı yüzde 4,5'e ulaştı. Geçen hafta kapanışına göre bu hisselerdeki düşüş yüzde 11'i geçti. Bu hisseler aylık bazda yükselişini tam 12 aydır sürdürüyordu

5. Halka arzın tamamlanmasını takiben Şirket Esas Sözleşmesinin sermayeye ilişkin "Şirket Sermayesi" kenar başlıklı 6. maddesinin tadiline uygun görüş almak üzere yapmış olduğumuz başvurumuz Sermaye Piyasası Kurulu tarafından uygun bulunmuştur.

6. HALKA ARZIN SUYU ÇIKMIŞTIR.
    20 sene önce de USAŞ vs tavanlar yapmıştı. Sonrakiler TABANLAR yapmaya başladı.
    Ky ilgisini çekmişti.
    Bizim borsa ky yı düdükleme üzerine kurulmuştur.
    Şimdilerde borsaya giren yeni ky bunları bilmediğinden oltaya atlıyorlar.
    Bundan böyle halka arz fiyatını esas alarak işlem yapmak bana göre en büyük yanlış. Tavan bozulunca iskontosuz fiyattan alım yapmıştım. Beklemedeyim. Belkide 11,5 civarı fiyatları yakın zamanda bir daha göremeyecek.
    Diğer halka arzları da gwind vs. ilk gün oluşan fiyattan sattım.
    Buradan kendi hesabıma çıkardığım sonuç halka arza katılırım yaparım ama halka arz fiyatının üstündeki fiyattan hiçbirini bir lot bile almam. Borsada birçok senedin pd/dd ve f/k oranları bu yeni borsaya girenlerden çok çok üstün.

7. halka arzların suyu çıktı diyenler şimdi utanır mı bilmem sabrın sonu selamet diye boşuna dememişler naturelgaz için sabrettik bekleyenlerin yüzü gülüyor satanlar ağlıyor. muradımıza ereceğiz umarım sabırlı olmak lazım ben güzel şeylerin olacağına inanıyorum.

8. yarın bürüt takas bitiyor bakalım spekülasyona devammı tamamı tahtacı ne yapacak görecegiz

Sayfa 69/108 İlkİlk ... 1959676869707179 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •