Sayfa 71/108 İlkİlk ... 2161697071727381 ... SonSon
Arama sonucu : 858 madde; 561 - 568 arası.

Konu: NTGAZ - Naturelgaz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. herkes benim gibi hissenin 7 tl ye gelmesini bekliyor sanırım ozaman alışa gececegiz inşallah tekrardan o 7 tl bu tahtaya gelecek başka yolu yok.

2. Detayli bi izahname hazırlanmış daha 100 sayfasını anca okuyabildim Cng sektöründe pazar lideri Lng kısmında ise yeni yeni atılım yapıyor sorar lng ile birleştikten sonra lng kısmı da biraz hareketlenmis. Sirket maliyet ve coğrafi koşullar sebebiyle dogalgaz in ulaşamadığı lokasyonlara dogalgaz ulaştırıyor. Boru hatlarının yaygınlaşması şirketi negatif etkiliyor. Mali borcu çok yok. Gelecek bilancoyu 4 gözle bekliyorum

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Res Tantum Valet Quantum Vendi Potest

3. arkadaşlar dediğim gibi bu hisse hergün endeksten bağımsız mutlaka düşüyor hiç acele etmeyin kesin inanıyorum 6-7 tl leri görecek hatta endeksde düşerse belkide 5 tl ler görülebilir ozaman maliyetlenmek gerek.yt değildir.
    Son düzenleme : orca1001; 12-05-2021 saat: 14:47.

4. Ne oldu da bügün tavan oldu. Beni çok
    şaşırttı. anlayamadım.

5.  Alıntı Originally Posted by yhekinoks Yazıyı Oku
    Ne oldu da bügün tavan oldu. Beni çok
    şaşırttı. anlayamadım.
    heycana gerek yok hocam gel gel yapıyor aklı sıra ama yemezler yarın göreceksin aldığını kesin verir sonrada ver eline 5-7 bantına. yt değildir.

6. iki gündür güzel bir seri yakaladı böyle devam eder umarım satıştan çok alış var mutlu ediyor ytd.

7. A1 aldiklarini dün kapanisa doğru kusmasaydi daha iyiydi. Yarın biraz sıkıntılı olabilir
     Alıntı Originally Posted by Burak Karakurt Yazıyı Oku
    iki gündür güzel bir seri yakaladı böyle devam eder umarım satıştan çok alış var mutlu ediyor ytd.
    Mi 9 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Cumhurbaşkanı bu akşam "gaz ve petrol müjdesi verebiliriz" dedi. Bakalım yarına tepki nasıl olacak. Geçen yıl verildi o günden beri doğal gaz her ay %1 otomatik zamlanıyor.

Sayfa 71/108 İlkİlk ... 2161697071727381 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •