Sayfa 87/108 İlkİlk ... 3777858687888997 ... SonSon
Arama sonucu : 858 madde; 689 - 696 arası.

Konu: NTGAZ - Naturelgaz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Buralar dutluktu notunu da unutmadan bırakalım

2. 6 ay sonra bu sayfaları okuyan birisi buralar dutlukmuş nasıl farketmemişim diyecektir.

STK-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Çok güzel çok güzel

4. NATUREL GAZ CEO'su Hasan Tahsin Turan Bloomberg Röportajı: Hedefimiz ikinci 6 ayda ciroda ilk yarının üzerine çıkmak, gidişat o yönde...Yılın geri kalınını borçlanmadan kapatacağız. Her yıl temettü veren bir şirket olmak istiyoruz. Önümüzdeki yıl yine yatırımcıları memnun edecek bir temettü rakamını vermek istiyoruz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by Düşeni kıran Yazıyı Oku
    NATUREL GAZ CEO'su Hasan Tahsin Turan Bloomberg Röportajı: Hedefimiz ikinci 6 ayda ciroda ilk yarının üzerine çıkmak, gidişat o yönde...Yılın geri kalınını borçlanmadan kapatacağız. Her yıl temettü veren bir şirket olmak istiyoruz. Önümüzdeki yıl yine yatırımcıları memnun edecek bir temettü rakamını vermek istiyoruz
    neyseki bu gun biraz hareketlilik var , ama yetmez

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by Düşeni kıran Yazıyı Oku
    NATUREL GAZ CEO'su Hasan Tahsin Turan Bloomberg Röportajı: Hedefimiz ikinci 6 ayda ciroda ilk yarının üzerine çıkmak, gidişat o yönde...Yılın geri kalınını borçlanmadan kapatacağız. Her yıl temettü veren bir şirket olmak istiyoruz. Önümüzdeki yıl yine yatırımcıları memnun edecek bir temettü rakamını vermek istiyoruz
    dostum, bunlar GAzi nerden aliyor? tuyrkiyede cikan gaz vami ? kim isliyor ?
    acikcasi inceliyorum ama pek bilgi bulamiyorum , eger gaz kaynagi saf olarak rusyadan alinan gaz ise, baya riskli hisse olur

7.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    dostum, bunlar GAzi nerden aliyor? tuyrkiyede cikan gaz vami ? kim isliyor ?
    acikcasi inceliyorum ama pek bilgi bulamiyorum , eger gaz kaynagi saf olarak rusyadan alinan gaz ise, baya riskli hisse olur
    bunu ben de merak edip araştırdım ama pek bir bilgi bulamadım

8. Gazı Rusyadan almıyorlar. Türkiye ve Azerbaycan doğalgaz şirketi Socar ortaklığı ile kurulan Aliağadaki Star rafinerisinden temin etmekteler.Gaz Azerbaycan gazı olup NATUREL gazla Socar'ın aralarında uzun süreli anlaşmarı olup gaz tedarikinde sorun yaşamamaktadır.

Sayfa 87/108 İlkİlk ... 3777858687888997 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •