Sayfa 33/108 İlkİlk ... 2331323334354383 ... SonSon
Arama sonucu : 858 madde; 257 - 264 arası.

Konu: NTGAZ - Naturelgaz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Daha fazla bile olabilir. Aracı kurum yetkililerin yoğun talep olduğunu söylüyor
    sayın melikşah hangi kurum ile görüştüğünüzü sorabilir miyim. Halkyatırımdan işlem yapmak için aradım talepler nasıl diye sorduğumda maalesef cevap veremiyoruz diyor.

2.  Alıntı Originally Posted by Timsah Yazıyı Oku
    Başvuru sayısıda önemlidir. Başvuran sayısı ne kadar çok olursa o kadar çok kişiye hisse dağılır. Diğer türlü fazla tutarlı talep edenler sayısı az olursa hisse bir iki kişide toplanır çoğunluk lot sahibi arzdan sonra hisseyi istediği yere sürer. Hissenin fazla kişiye dağılması durumunda bu kişilerden hisseyi daha zor toplayacağı yukarı hareket daha net olur görüşündeyim
    Büyük parça dağıtımlar yukarı hareket için doğru ama oransal da sana-bana yani KY lara gelen 5 / 10 gibi lot olduğundan bir faydası yok. hisse yukarı gittiğinde de kazanç dağımında olduğu gibi oransal oluyor

YTD

3.  Alıntı Originally Posted by Timsah Yazıyı Oku
    sayın melikşah hangi kurum ile görüştüğünüzü sorabilir miyim. Halkyatırımdan işlem yapmak için aradım talepler nasıl diye sorduğumda maalesef cevap veremiyoruz diyor.

Bu kişi ile ben görüşmedim sosyal medya da kutman faktörüne rağmen talebin yüksek olduğunu yazdı.

4.  Alıntı Originally Posted by skpmk Yazıyı Oku
    Benim merak ettiğim Trilac gibi uçuk bir talep var mı?

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    NTGZ arz talebi daha uçuk olacak benim gördüğüm.Millet neyi var neyi yok basıyor.Bu işin sonu nereye kadar gidecek merak ediyorum.Talep öncesi oran tahminim 1-1.5 arası idi.Şuan maksimum %1 diyorum

5. 2 ayrı kurumdan talep oluşturulduğunda ikisinede lot gelir mi acaba?

6.  Alıntı Originally Posted by BOZDOĞAN Yazıyı Oku
    2 ayrı kurumdan talep oluşturulduğunda ikisinede lot gelir mi acaba?
    Bir tc kimlik numarası ile 10 kurumdan bile talep yapsanız 1 tanesi geçerli oluyor.

7. Talep trilec kadar yoğun degil ama gene de yüksekmiş cevremde bildiğim tek kalemde yuksek milyon yazanlar var.Yuzde 1.5 duser anca ytd

8. Talep olmayaçak diye üfürenler vardı....

Sayfa 33/108 İlkİlk ... 2331323334354383 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •