Sayfa 104/108 İlkİlk ... 45494102103104105106 ... SonSon
Arama sonucu : 858 madde; 825 - 832 arası.

Konu: NTGAZ - Naturelgaz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    Başka yok olsa dükkan senin...
    Nasıl kağıt takib ediyorsun üstat:

NTGAZ*** NATURELGAZ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( İhale Süreci / Sonucu )

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    İhale Süreci / Sonucu

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

İhale Konusu
    ÇAYKUR bünyesindeki 18 adet Fabrika için Doğalgaz (LNG(Sıvılaştırılmış Doğal Gaz)) veya (CNG(Sıkıştırılmış Doğal Gaz)) alımı (330.000.000 kWh)
    İhaleyi Açan Taraf
    Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü(ÇAYKUR) Satınalma Dairesi Başkanlığı
    İhaleye Teklif Verilmesine İlişkin Yönetim Kurulu Kararı
    -
    Grup Olarak İhaleye Girilmesi Halinde Diğer Taraflar
    -
    Grup Olarak İhaleye Girilmesi Halinde Ortaklığın Payı
    -
    İhaleye Teklif Verme Tarihi
    21/03/2023
    İhalenin Sonuçlandığı Tarih
    21/03/2023
    İhale Sonucu
    13 adet fabrika için en iyi teklif Şirketimiz tarafından verilmiştir.
    İhale Bedeli
    403,1 milyon TL
    İhale Bedelinden Ortaklık Payına Düşen Kısım
    -
    Ortaklık Payına Düşen Kısmın Kamuya Açıklanan Son Gelir Tablosundaki Brüt Satış Hasılatına Oranı (%)
    -
    Açıklamalar

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü'nün açmış olduğu ihale kayıt numarası 2023/153590 olan Doğalgaz LNG(Sıvılaştırılmış Doğal Gaz) veya CNG(Sıkıştırılmış Doğal Gaz) İhalesi için 21 Mart 2023 tarihinde teklif verilmiş olup, 13 fabrika için teklifimizin en iyi teklif olduğu, ihalenin yürütüldüğü elektronik ortam olan Kamu İhale Kurumu'na ait EKAP Elektronik Kamu Alımları Platformu'nda Durum İzleme Ekranında katılımcılara yapılan açıklama ile öğrenilmiştir. İhale Sözleşmesi'nin imzalanması için, Çaykur'un İhale Sonucu Kararı beklenecek olup, sonrasında da 10 günlük resmi itiraz süresinin geçmesini takiben Sözleşme'ye Davet yazısının gelmesi beklenecektir. Süreç ile ilgili gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacaktır.

İhalede kazanılan 239.000.000 kWh enerji, karşılığı 22,5 milyon Sm3 olup, söz konusu miktar Şirketimizin geçen yılki (2022 yılı) toplam satış hacminin %9,85'ine tekabül etmektedir. Geçen yıl kazanılan Çaykur İhalesi kapsamında 2022 yılında Çaykur'a yapılan satışların toplam hacmi 22,6 milyon Sm3'dür. İhale konusu doğal gazın, geçmiş yıllarda olduğu gibi Nisan 2023 tarihinden itibaren 2023 yılı sonuna kadar tüketilmesi beklenmektedir.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1126761

2.  Alıntı Originally Posted by DEMİR Yazıyı Oku
    Nasıl kağıt takib ediyorsun üstat:

NTGAZ*** NATURELGAZ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( İhale Süreci / Sonucu )

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    İhale Süreci / Sonucu

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

İhale Konusu
    ÇAYKUR bünyesindeki 18 adet Fabrika için Doğalgaz (LNG(Sıvılaştırılmış Doğal Gaz)) veya (CNG(Sıkıştırılmış Doğal Gaz)) alımı (330.000.000 kWh)
    İhaleyi Açan Taraf
    Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü(ÇAYKUR) Satınalma Dairesi Başkanlığı
    İhaleye Teklif Verilmesine İlişkin Yönetim Kurulu Kararı
    -
    Grup Olarak İhaleye Girilmesi Halinde Diğer Taraflar
    -
    Grup Olarak İhaleye Girilmesi Halinde Ortaklığın Payı
    -
    İhaleye Teklif Verme Tarihi
    21/03/2023
    İhalenin Sonuçlandığı Tarih
    21/03/2023
    İhale Sonucu
    13 adet fabrika için en iyi teklif Şirketimiz tarafından verilmiştir.
    İhale Bedeli
    403,1 milyon TL
    İhale Bedelinden Ortaklık Payına Düşen Kısım
    -
    Ortaklık Payına Düşen Kısmın Kamuya Açıklanan Son Gelir Tablosundaki Brüt Satış Hasılatına Oranı (%)
    -
    Açıklamalar

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü'nün açmış olduğu ihale kayıt numarası 2023/153590 olan Doğalgaz LNG(Sıvılaştırılmış Doğal Gaz) veya CNG(Sıkıştırılmış Doğal Gaz) İhalesi için 21 Mart 2023 tarihinde teklif verilmiş olup, 13 fabrika için teklifimizin en iyi teklif olduğu, ihalenin yürütüldüğü elektronik ortam olan Kamu İhale Kurumu'na ait EKAP Elektronik Kamu Alımları Platformu'nda Durum İzleme Ekranında katılımcılara yapılan açıklama ile öğrenilmiştir. İhale Sözleşmesi'nin imzalanması için, Çaykur'un İhale Sonucu Kararı beklenecek olup, sonrasında da 10 günlük resmi itiraz süresinin geçmesini takiben Sözleşme'ye Davet yazısının gelmesi beklenecektir. Süreç ile ilgili gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacaktır.

İhalede kazanılan 239.000.000 kWh enerji, karşılığı 22,5 milyon Sm3 olup, söz konusu miktar Şirketimizin geçen yılki (2022 yılı) toplam satış hacminin %9,85'ine tekabül etmektedir. Geçen yıl kazanılan Çaykur İhalesi kapsamında 2022 yılında Çaykur'a yapılan satışların toplam hacmi 22,6 milyon Sm3'dür. İhale konusu doğal gazın, geçmiş yıllarda olduğu gibi Nisan 2023 tarihinden itibaren 2023 yılı sonuna kadar tüketilmesi beklenmektedir.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1126761
    Biyorsunuz da neden soruyorsunuz?
    Ben halka arzdan beri pek bakmam bu tür hisselere. Sağlam.
    Temettü de hisseye yatırırım.
    Allah bereket versin.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

3. Şu an param olsa gözüm kapalı bu seviyelerden alır 3 sene unuturdum. Çok Net...

4. Karadeniz gazı hisseye etki eder mi ki ?

5.  Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    Biyorsunuz da neden soruyorsunuz?
    Ben halka arzdan beri pek bakmam bu tür hisselere. Sağlam.
    Temettü de hisseye yatırırım.
    Allah bereket versin.
    Neden mi, çünkü onay gelmedi, ben de hisse alıyorsunuz onay gelmesi lazım neden gelmiyor diye soruyorum, ne bileyim sizin gibi alıp da 1 yıl geriden izleyenler olduğunu..:

6.  Alıntı Originally Posted by DEMİR Yazıyı Oku
    Neden mi, çünkü onay gelmedi, ben de hisse alıyorsunuz onay gelmesi lazım neden gelmiyor diye soruyorum, ne bileyim sizin gibi alıp da 1 yıl geriden izleyenler olduğunu..:
    Ben halka arzdan beri bekliyorum. Param oldukça eklerim. Günlükçü olmadığım için pek haberlere takılmam. Sonuçta ihaleye en iyi teklifi veren alacaktır.
    Seneye 60 lira belki 100 olur.
    Yine temettü verir, gelen temettü parası ile bütünlenir. Böyle devam eder. Benim bu ve temettü veren hisselerde stratejim budur. Keşke bunu 1999 ilk borsaya girdiğimde yapabilseydim.
    Az ile kanaat etmeyen çoğu bulamaz...
    Tüpraş halka arzında 19 liraydı sanırım, aldım ama birktirmedim, sattım.
    1000 lotum şimdi kaç lot olurdu.
    Kıpraşmadan beklemeyi öğrendim ama geç oldu.
    Alım satım yaptığım günlük hisselerim var.
    Onlarda çorba parası gelir.
    Bol kazançlar.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

7. Doğru strateji, ama tabii bu KUTMAN KAĞIDI, adam genelde halka verme değil halkı soyma adamıdır, Koç ile bim ile Ereğli ile vs karıştırmak lazım… bol kazançlar…

8. 25,5 te uzun vade fibo 0.618 e temas eder; ikili dip ve W formasyonu aktif hale gelir. Gel oraya da alıp 2 sene üstüne yatayım.

Sayfa 104/108 İlkİlk ... 45494102103104105106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •