Special Days Image
Sayfa 73/108 İlkİlk ... 2363717273747583 ... SonSon
Arama sonucu : 857 madde; 577 - 584 arası.

Konu: NTGAZ - Naturelgaz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Taşıma doğal gaz pazarının son iki yıldır lideri konumunda olduklarını belirten Naturelgaz Genel Müdürü Hasan Tahsin Turan Naturelgaz'ın gelecek planları, istasyon ağı ve pek çok detay ile LNG/CNG'nin geleceğine yönelik öngörülerini Kamyonum Dergisi'ne anlatmış..

https://www.kamyonum.com.tr/haber/Na...onumunda/38582

2. Naturelgaz karlılığını artırdı

Açıklamada verilen bilgiye göre, taşımalı doğal gaz pazarında faaliyet gösteren Naturelgaz, ilk çeyrekte yüzde 49 artışla 48,2 milyon metreküp sıkıştırılmış ve sıvılaştırılmış doğal gaz satışı gerçekleştirdi. Şirketin satış hacmindeki artış büyük ölçüde Şehir Gazı satışlarındaki büyümeden kaynaklandı. Bu dönemde Naturelgaz'ın gelirleri yıllık bazda yüzde 47 artarak 124,7 milyon TL'ye ulaştı. Artışta SOCAR LNG'nin satın alınması ile LNG gelirlerinin yansıması etkili oldu. Bu çeyrekte, gaz işkolunun FAVÖK'ü yüzde 56 artışla 22,1 milyon TL seviyesinde gerçekleşti. Şirketin 2020 yılının ilk çeyreğinde yüzde 16,7 olan FAVÖK marjı ise yüzde 17,8'e yükseldi.

Holding'in COVID-19'dan en çok etkilenen iş kolu liman işletmeciliği oldu. Liman işletmeciliği gelirleri (73,6 milyon TL IFRIC-12 muhasebe standardının etkisi hariç) 2021 yılı ilk çeyrek sonunda yüzde 78 daralmayla 28,9 milyon TL seviyesinde gerçekleşti. Liman işletmeciliği iş kolunun geçen yılın aynı döneminde 62,9 milyon TL olan konsolide düzeltilmiş FAVÖK'ü ise eksi 20,1 milyon TL seviyesinde gerçekleşti.

3. Arkadaşlar investinğ naturelğaz yorum larda (ben üye degilim ) naturelgaz bedelli basvurusundan bahsediyorlar böyle birşey dogrumu olsa haber düşerdi bilgisi olan varmı ?

4.  Alıntı Originally Posted by ALAYLI 06 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar investinğ naturelğaz yorum larda (ben üye degilim ) naturelgaz bedelli basvurusundan bahsediyorlar böyle birşey dogrumu olsa haber düşerdi bilgisi olan varmı ?
    bedelli naturelgazın değil abi globalin bedellisinden bahsediliyor orada

5. Burdan 25 kuruş aşağısı halka arz fiyatı ve altına düşeceğini sanmıyorum. 24 kuruş temettüsü var. Alıp bir süre tutmak için uygun görünüyor.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. naturelgaz genel müdürü hasan tahsin turan bloomberg'te halka arz gelirlerini değerlendiriyor

https://www.bloomberght.com/

7. Arkadaşlar bilen biri cevap verebilir mi ? Naturelgaz halka arz fiyatı 8.50 altına düştüğünde 6 ay alım garantisi var mı ?

8.  Alıntı Originally Posted by ALAYLI 06 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bilen biri cevap verebilir mi ? Naturelgaz halka arz fiyatı 8.50 altına düştüğünde 6 ay alım garantisi var mı ?
    Benim bildiğim yok

Sayfa 73/108 İlkİlk ... 2363717273747583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •