Sayfa 39/108 İlkİlk ... 2937383940414989 ... SonSon
Arama sonucu : 858 madde; 305 - 312 arası.

Konu: NTGAZ - Naturelgaz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

benim ifade ettigim %1.8 ek satis hakkini kullanmadigi takdirde olusan rakamdir.

eger hemen basta ek satis hakkini kullanirlarsa oran artacaktir %2'nin ustune cikar

2. Trilc göre daha yüksek bir oran gelecektir. Lot miktarı 2 kat fazla dolasiyla aynı talep orantisi kurulursa 7.2 x 2 = 14.4 civarında beklenebilir. %2 ustunde verecegini düşünmüyorum. Trilc açıldığı günden beri tavan kapatıyor 4.5 kat yukseldi buda siradaki ilk arz olan ntgazın reklamı yapmis oldu dolasiyla talep miktarinda artma beklenebilir.

SM-N915F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    benim ifade ettigim %1.8 ek satis hakkini kullanmadigi takdirde olusan rakamdir.

eger hemen basta ek satis hakkini kullanirlarsa oran artacaktir %2'nin ustune cikar
    Sayın hayek, %1.8 sizin kişisel tahmininiz mi?

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. oranı kimse bilemez. uydurmayın.

5.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku

Sayın hayek ek satışın yapılamamasının tek sebebi talebin halka arz edilecek sayıdan az gelmesi olacaktır o da şu havada pek mümkün görünmediğine göre.
    Oran 1,8+ 0,18 = 1,98 mi diyorsunuz

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Bakalim kim hakli cikacak. Yarin hersey belli olur

Sonra ne zaman isleme acilacak sorulariyla ve sonrasinda kac tavan yapar sorulariyla bu forum sayfalari doluuuuupppp tasacak

SM-N980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

7. Ben de 50 kat talep geldiği duyumunu aldım. Yani %1.98 doğru olabilir. Bu miktar doğruysa eğer benim için yeterli olur. Trilc çok daha azdı çünkü.

İlaç arz sonuçları saat 19 civarı belli olmuştu.
    Bunun sonucuda akşama belli olur.

Sayfa 39/108 İlkİlk ... 2937383940414989 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •