Sayfa 70/108 İlkİlk ... 2060686970717280 ... SonSon
Arama sonucu : 858 madde; 553 - 560 arası.

Konu: NTGAZ - Naturelgaz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. bugünde elimize verdi tahtacı böyle giderse arz fiyatına kadar yol gözüküyor bizlere

2. Katılmıyorum

Alıntı Originally Posted by patience Yazıyı Oku
    HALKA ARZIN SUYU ÇIKMIŞTIR.
    20 sene önce de USAŞ vs tavanlar yapmıştı. Sonrakiler TABANLAR yapmaya başladı.
    Ky ilgisini çekmişti.
    Bizim borsa ky yı düdükleme üzerine kurulmuştur.
    Şimdilerde borsaya giren yeni ky bunları bilmediğinden oltaya atlıyorlar.
    Bundan böyle halka arz fiyatını esas alarak işlem yapmak bana göre en büyük yanlış. Tavan bozulunca iskontosuz fiyattan alım yapmıştım. Beklemedeyim. Belkide 11,5 civarı fiyatları yakın zamanda bir daha göremeyecek.
    Diğer halka arzları da gwind vs. ilk gün oluşan fiyattan sattım.
    Buradan kendi hesabıma çıkardığım sonuç halka arza katılırım yaparım ama halka arz fiyatının üstündeki fiyattan hiçbirini bir lot bile almam. Borsada birçok senedin pd/dd ve f/k oranları bu yeni borsaya girenlerden çok çok üstün.
    Oransal idi halka arza katıldım günlerce tavan gitti, siz neye göre olumsuz yorum yapıyorsunuz. Soygun görmek istiyorsanız zrgyo ya bakın. Sözüm ona dünya ticaret merkezinin yıllarca bitirilemeyen inşaatından başka ne var elde kalan....

3. her gün %2-3 düşen hisse senedi icat etmişler malesef bizde bile isteye ortak olmuşuz

4. Burdan alipta zarar edilmez umarım

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Res Tantum Valet Quantum Vendi Potest

5.  Alıntı Originally Posted by BME Fund Yazıyı Oku
    Burdan alipta zarar edilmez umarım

ben artık dün itibarıyle alımlarımı durdurdum aldıkça zarar artıyor turex gibi arz fiyatının en az %20 altına gelmeden alış yapmama kararı aldım zira oraları görecek gibi duruyor hisse hiç güven vermiyor yatırımcısına hergün en az -%3 kesin gibi birileri resmen mal kusuyor
    Son düzenleme : orca1001; 07-05-2021 saat: 16:41.

6.  Alıntı Originally Posted by orca1001 Yazıyı Oku
    ben artık dün itibarıyle alımlarımı durdurdum aldıkça zarar artıyor turex gibi arz fiyatının en az %20 altına gelmeden alış yapmama kararı aldım zira oraları görecek gibi duruyor hisse hiç güven vermiyor yatırımcısına hergün en az -%3 kesin gibi birileri resmen mal kusuyor
    Hocam bu turex ile karsilatirilacak bi firma değil temeli ederi olan bi hisse eğer patron kutman olmasaydı cok daha farklı olurdu

7.  Alıntı Originally Posted by BME Fund Yazıyı Oku
    Hocam bu turex ile karsilatirilacak bi firma değil temeli ederi olan bi hisse eğer patron kutman olmasaydı cok daha farklı olurdu

valla ben onu bunu anlamam hocam borsada her firma ederinde hareket etmiyor f/k 2 olanda var 140 olanda bu hisse değerli olabilir ama hergün yatırımcısına kaybettiriyorsa hiç bir anlamı yok değerli firma olmasının

8. kimse yok Bu hissede galiba. Tavan bozduğu ve ertesi günü oluşan muazzam hacimde kim aldı Bu hisseyi

Sayfa 70/108 İlkİlk ... 2060686970717280 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •