Sayfa 91/108 İlkİlk ... 41818990919293101 ... SonSon
Arama sonucu : 858 madde; 721 - 728 arası.

Konu: NTGAZ - Naturelgaz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Kimsecikler yok, ky yok oh oh...

2. https://twitter.com/koc_ibrahim_koc/...-d5bKZwrw&s=19

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Ben varim. 41 den.

4. 8,73 maliyetim arzdan beri satmadım.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

5.  Alıntı Originally Posted by Düşeni kıran Yazıyı Oku
    Buralar dutluktu notunu da unutmadan bırakalım
    Ben de 17.80 maliyetle aranızdayım

6. KAP
    Bu ne anlama geliyor, iyi bişey mi?

“ Şirketimiz Yönetim Kurulu tarafından 29.11.2022 tarihinde, Şirketimiz Esas Sözleşmenin 18 nolu maddesinde verilen yetkiye istinaden 500.000.000,-TL'ye (beş yüz milyon Türk Lirası) kadar nominal değerde, azami 4 (dört) yıla kadar çeşitli vadelerde, Türk Lirası cinsinden yurt içinde, bir veya birden çok seferde halka arz edilmeksizin nitelikli yatırımcılara satılmasına imkan verecek şekilde borçlanma aracı ihraç edilmesine, ihraçla ilgili tüm şart ve esasların belirlenmesi hususunda Genel Müdürlüğün yetkili kılınmasına, Sermaye Piyasası Kanunu ve bu kanuna dayanılarak Sermaye Piyasası Kurulu'nun VII-128.8 sayılı Borçlanma Araçları Tebliği ve diğer mevzuat hükümleri doğrultusunda ihraç edilecek tahvillerin Kurul kaydına alınması amacıyla Sermaye Piyasası Kuruluna, kotasyon başvurusu için Borsa İstanbul Anonim Şirketine ve sair diğer tüm kurum ve kuruluşlara başvuruda bulunulmasına ve izinlerin alınmasını müteakip yasal işlemlerin tamamlanmasına karar verilmiş, bu kapsamda Sermaye Piyasası Kurulu'na ve Borsa İstanbul Anonim Şirketi'ne gerekli izin başvuruları bugün yapılmıştır.”

7. Yatırım hamlesi gelebilir 41lerden ekleme yapmıstım 27 ortalama oldu daha yolumuz cok gibi duruyor ...

8. Büyük bir yatırım hamlesine hazırlık gibi geldi bana çünkü şirketin borcu zaten sıfır.

Sayfa 91/108 İlkİlk ... 41818990919293101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •