Sayfa 92/108 İlkİlk ... 42829091929394102 ... SonSon
Arama sonucu : 858 madde; 729 - 736 arası.

Konu: NTGAZ - Naturelgaz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. O zaman yarın yola devam…

2.  Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    8,73 maliyetim arzdan beri satmadım.
    Bu kadar uzun bir süre nasıl bekleyebiliyorsunuz??
    Sevmeyene karınca yük, sevene filler karınca.
    Dağı bile taşır insan, aşık olup inanınca.

3.  Alıntı Originally Posted by norTmol Yazıyı Oku
    Bu kadar uzun bir süre nasıl bekleyebiliyorsunuz??
    Sabreden kazanır.
    Doğruysa birini elinde 4 liradan egeen duruyormuş
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

4. Kapanış sonrası kapa düşen haber ne anlama geliyor? Benim anladığım 500 milyon lira borçlanılıyor, hisse satışı yok. Şirket tahvili galiba, net borcu eksi olduğuna göre kısa vadeli borcu çevirmek için değil de yatırım için mi borçlanılıyordur acaba? Keşke borç ile ne yapılacağını da söylemiş olsalardı kap bildiriminde.

5. Hocam bu standart spk ya başvuru bildirimi açıklamada şirketin parayı ne yapacağı yazmaz.bu tip borçlanmalar bu dönemde arttı dahada artar çünkü şirketler bankalardan kredi almakta zorlanıyorlar bulsalar faiz yüksek o nedenle kendileri piyasadan borç almaktalar.ntgaz özeline dönersek bilançosunda görülen borcu olmayan bir şirket favök her dönem artıyor önümüzdeki dönem içinde borçlanma ihtiyacı görünmüyor herhalde bir yatırıma hazırlanılıyor.

STK-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Tahvil ihracı olumsuz algılandı.Oysa, Teknosa da tahvil ihracı açıkladı ve orada olumlu algılandı.Enteresan
    Sevmeyene karınca yük, sevene filler karınca.
    Dağı bile taşır insan, aşık olup inanınca.

7. Piyasanin, Tahvil ihraci kararini , hisse satişi olarak anladigina yemin edebilirim ama ispatlayanam ..winter is coming. Beklemeye devam. Dun tavandan aldiklarimiz kardan eritti ama olsun. Bekleriz

8. O zaman gaza basalım mı?

Sent from my iPhone using hisse.net

Sayfa 92/108 İlkİlk ... 42829091929394102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •