Sayfa 88/108 İlkİlk ... 3878868788899098 ... SonSon
Arama sonucu : 857 madde; 697 - 704 arası.

Konu: NTGAZ - Naturelgaz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Üretim yapmıyor.Dağıtım yapıyor.Ayrıca istasyonlara otogaz dağıtımı da yapıyor. Basit bir mantıkla taşıdğı yükün fiyatı ne kadar artarsa o kadar karı da artacaktır diye düşünebiliriz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by Düşeni kıran Yazıyı Oku
    Gazı Rusyadan almıyorlar. Türkiye ve Azerbaycan doğalgaz şirketi Socar ortaklığı ile kurulan Aliağadaki Star rafinerisinden temin etmekteler.Gaz Azerbaycan gazı olup NATUREL gazla Socar'ın aralarında uzun süreli anlaşmarı olup gaz tedarikinde sorun yaşamamaktadır.
    cok cok tesekkurler,

bu gun vedalastim, su azerilere hic mi hic guvenim yok petkim tahtasindan o kadar nefret ettirtiler ki
    buda ona benzemeye basladi (benim gozumde) belkide buyuk bir firsati ceviriyorum, ama simdilik kenardan bakayim

acikcasi hisseyi , calik vs ortakligi oldugundan aldim, sonucta karadenizde cikan gazla ucacak diye ama simdilik kenardan bakacam
    bunun gibi amerikali sirketleri takip edioyrum pembina orneigin yillardir cok guzel divident veriyor vs. bence bunlarda onun gibi hisseleri ornek aliyor ama zaman gosterecek

3. Putin gibi inatçı bir adam rusyanın başında olduğu sürece doğal gazda hikaye devam eder.Şu an dünyadaki gaz fiyatlarını bu gerilim belirliyor. Savaş bitse bile AB ile buzların erimesi yıllar alabilir.Karadeniz gazı şirkete yeni fırsatlar yaratabilir. Erdoğan yerli ve milli mantığında olduğu için yabancılara para kazandırmayı sevmiyor. Tabii biz hep beklentileri konuşuyoruz.Gerçekleşenleri önümüzdeki dönemde göreceğiz...

4. Türkiye Azerbaycan ile stratejik işbirliği anlaşmasını en üst düzeye çıkardı. Şuan Azerbaycan ile ikili ilişkilerimiz tarihin en iyi döneminde diyebilirim Petkim tahtasını bilmiyorum o nedenle yorum yapamayacağım. Bu arada şirket global yatırım holdinge ait... Bu arada şirket geçen sene karıyla alakalı olarak cüzi bir temettü verdi. Ancak bu sene yüksek bir karlılık bekleniyor.Hbk'ya göre iyi bir temettü verebilir diye düşünüyorum

Merkez Türkiye olacak! Putin, doğal gaz krizi yaşayan Avrupa için formül önerdi

Rusya'nın Avrupa'ya gaz akışının büyük bölümünü sağladığı Kuzey Akım 1 doğal gaz boru hattındaki gazı kesmesinin ardından Avrupa doğalgaz fiyatlarında büyük sıçrayış yaşandı. Kremlin tarafından yapılan açıklamada ise Rusya'nın Kuzey Akım 1 boru hattı üzerinden Avrupa'ya gaz arzının, Ukrayna'yı işgali nedeniyle Moskova'ya karşı yaptırımları kaldırmadıkça tam olarak devam etmeyeceğini ifade edilmişti.

6. Çeyreklik Net Karlar
    2022/1 32.717.814
    2022/2 149.449.509
    2022/3 321.321.247

Bütün mesele bu ivme devam edebilecek mi? Önemli olan sürdürülebilirlik.
    Sevmeyene karınca yük, sevene filler karınca.
    Dağı bile taşır insan, aşık olup inanınca.

7. Hiç küçük yatırımcı yokmu

MÜTHİŞ BİR BİLANÇO #NTGAZ (NATURELGAZ) HİSSESİ 9 AYLIK BİLANÇO DEĞERLENDİRMESİ

https://www.youtube.com/watch?v=C09i4hEDv2g

Sayfa 88/108 İlkİlk ... 3878868788899098 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •