Sayfa 84/108 İlkİlk ... 3474828384858694 ... SonSon
Arama sonucu : 857 madde; 665 - 672 arası.

Konu: NTGAZ - Naturelgaz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Başka hisse olsa şak diye tavana yapışırdı bu +5 bile yapmadı.bana öyle geliyor ki Consus da bunun gibi olacak
     Alıntı Originally Posted by memoli555 Yazıyı Oku
    Kap haberi göndermiş ,belki yarın bir hareket olur

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Haberin etkisi bu kadardı demek.buna da şükür ya taban olsaydı

3. 2022 yılı 3 aylık kar 32 milyon .
    Geçen yıl 3 aylık 860 bin.
    Sıkıntı sahibi..

4. Değerli NATURELGAZ yatırımcısı arkadaşlar;

Twitter'de bir şeyler paylaştım şirkete dair

Gerçekten bu yıl oldukça başarılı bir dönem yaşıyor NATURELGAZ

Bu yıl Çaykur'un 17 fabrikasının CNG/LNG ikmal ihalesini blok halinde alması çok güzel haberdir
    (Geçen yıl kaç fabrikanın ihalesini kazandığını bilmiyorum. Ancak 2020 yılında 4/5 şirkete dağılmıştı iş. Naturelgaz yanılmıyorsam 7 fabrikanın işini almıştı).

Belli ki; rekabette üstünlüğü yakalamışlar

Bilanço malum. Bence destan yazmış ilk çeyrekte.

Kalan borçları da kapatırlar ve gelecek çeyrekte faiz ödemezler

Yılı 150/200 milyon lira aralığında bir FAVÖKle kapayacağını tahmin ediyorum

Yurt dışına açılmayı bu yıl beklerim

Belki STRATEJİK ORTAK alırlar

Kutman geçen haftaki A PARA yayınında; BAZI ŞİRKETLERİMİZLE İLGİLİ OLARAK STRATEJİK ORTAKLIK GÖRÜŞMELERİ VAR DEDİ

Öncelikle GPH'de olduğunu tahmin ediyorum.

Ancak NATURELGAZ'da olabilecek ortaklık gerçek anlamda sürpriz olur. Olursa da güzel olur

Benim paylaşımın linki bu

https://twitter.com/Ayhan_Ozcn/statu...08520619982848

Okumak isteyene sunulur

ASLA VE KATA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

5. NTGAZ.E Pay Başına Brüt Temettü: 0,311112 TL Teorik Fiyat: 7,539 TL (Teorik fiyat, fiyat adımına yuvarlanmamıştır)

6. Yabancı payı en çok artan hisselerin başında ntgaz geliyor
    https://www.borsamatik.com.tr/8-hazi...eri-145813?p=2

ŞELALE KADAKŞELALE KADAKNaturelgaz’ı “2 milyar $’a

Global'in kurucularından Mehmet Kutman, holdingin iki büyüme alanından biri olan ve büyük yatırımlara giriştikleri enerji için ise şu ilginç saptamayı yapıyor: "Sadece liman grubu değer olarak 1 milyar doları buldu. Bugün liman işinin tamamını sat deseler belki 1.5 milyar dolara satarım ama yeni girdiğimiz Naturelgaz'ı 2 milyar dolara sat deseler satmam. Öylesine gelecek vaat ediyor pazar. Dünya önümüzdeki 10 yıl içinde petrolden gaza dönecek. Gazı da yükleyip götüremezsin. Çok maliyetli. Türkiye gaz rezervlerinin üstünde oturuyor adeta. Rezerve yakınlık çok önemli." Global, Naturelgaz'a şimdiye kadar 140 milyon lira yatırım yapmış. 2-3 yıl içinde bir 100 milyon lira daha yatırım planlıyor. Hedef dizel yakıtın kullanıldığı belediye otobüslerinin bu gaz ile tanıştırılması. Global, hali hazırda İstanbul'da ihaleyi kazanarak Alibeyköy'de CNG istasyonu kurmaya başlamış. İlk aşamada 200, sonrasında yaklaşık 500 belediye otobüsünün daha temiz olduğu belirtilen bu gazı kullanmaya başlayacağı belirtiliyor. Üstelik gazın dizele karşı maliyet açısından da yüzde 20 ile 50 arasında bir avantajı olduğu söyleniyor.
    Ey kutman hala satmam diyormuş.. gerci mazotun 26 tl olduğu günümüzde millet gaza geçecek diye bekliyoruz

8. Hasan Tahsin Turan tarafından 8,11 - 8,31 TL fiyat aralığından 380.000 adet pay alınırken, şirket sermayesindeki payı %1,33’e yükseldi.

Sayfa 84/108 İlkİlk ... 3474828384858694 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •