Sayfa 8/108 İlkİlk ... 6789101858 ... SonSon
Arama sonucu : 857 madde; 57 - 64 arası.

Konu: NTGAZ - Naturelgaz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    ben 5 hesaptan x miktarda alim gondermeyi tercih edecegim her zamanki gibi
    Hocam bu arz diğerleri gibi olmayacak. Ne bayrak ne fade ne dnsısı. Bunun durumu daha farklı. Öyle 10 hesaptan 20 hesaptan talep ettim bana 30 lot 50 lot 100 lot geldi gibi olmayacak bana göre.

Dnısı da bile şu aşamada ne bayrak ne fade gibi ilerleyebildi. 9. tavan sonrasında geri döndü belki yine gidecek ama dökmesi gerekeneleri döktükten sonra. Her neyse asıl sorun bu arzın büyüklüğü en azından diğer üçüne göre. Ne kadar talep edip ne kadar gelebilir? İşte bu arzın en büyük sorusu ve sorunu bu.

Alıntı Originally Posted by Underground Yazıyı Oku
    Hocam bu arz diğerleri gibi olmayacak. Ne bayrak ne fade ne dnsısı. Bunun durumu daha farklı. Öyle 10 hesaptan 20 hesaptan talep ettim bana 30 lot 50 lot 100 lot geldi gibi olmayacak bana göre.

Dnısı da bile şu aşamada ne bayrak ne fade gibi ilerleyebildi. 9. tavan sonrasında geri döndü belki yine gidecek ama dökmesi gerekeneleri döktükten sonra. Her neyse asıl sorun bu arzın büyüklüğü en azından diğer üçüne göre. Ne kadar talep edip ne kadar gelebilir? İşte bu arzın en büyük sorusu ve sorunu bu.
    burda 5-6 tavan beklemek hayal otesi

3.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    burda 5-6 tavan beklemek hayal otesi
    neden öyle düşünüyorsunuz

Alıntı Originally Posted by wolf1453 Yazıyı Oku
    neden öyle düşünüyorsunuz
    arz buyuklugunu ve hisse dagilimini gozonunde bulundurdum sn. wolf

bu arada bugun bakalim spk bulteninde haber gelecekmi ? cok uzun suredir 17 eylule odaklanmistim ihtimal biraz zayiflamis olsa da

yatırım tavsiyesi degildir

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443
    sayın hayek, kutman global aracı kurumundan, dünyada eşi benzeri olmayan, hisse senetlerini tek tek sayan kişisi olduğunu biliyor muydunuz...?

Alıntı Originally Posted by ayıboğa Yazıyı Oku
    sayın hayek, kutman global aracı kurumundan, dünyada eşi benzeri olmayan, hisse senetlerini tek tek sayan kişisi olduğunu biliyor muydunuz...?
    elinden geleni ardina koymasin sn. ayıboğa

kutman, besim amcanin ogrencisi ama besim amcayı bile en son yuz yuze gordugumde kan aliyorlardi epey zorlandi verirken ! paralarini

kutmanin da kacari yok

spk bulteni.geldi hicbir arz basvurusu degerlendirmeye alinmamis ! ilginc

8. 1 hafta daha icraat olmayacak anlaşılan

Sayfa 8/108 İlkİlk ... 6789101858 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •