Sayfa 13/44 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon
Arama sonucu : 352 madde; 97 - 104 arası.

Konu: F/K 'sı OLMAYAN GİREMEZ..HİSSE BABINDA..

1. Günlük sonuç

2. Yeni liste

Duhul
    Aug 2020
    İkamet
    İSTANBUL-- BEYKOZLUYUZ
    Gönderi
    445
    Dyo yapıştı elime ne zaman tavan bozacak

4. Bugün bozdu ama tekrar toparladilar yarın tekrarlayabilir ama toparlayabilirlermi bilmem.
     Alıntı Originally Posted by Dedektifjjdj Yazıyı Oku
    Dyo yapıştı elime ne zaman tavan bozacak
    Bı benim böyle bir hissem olmadı tam biri tavan ediyo buna sefer beklicem diyorum ertesi gün eksiye geciyo. Yüzde 10 yeter diyolar bana bende genelde yüzde 10-15 görünce satıyorum.
    Son düzenleme : intermes; 08-10-2020 saat: 21:45.

5. Listeye Gedza eklicem

Duhul
    Aug 2020
    İkamet
    İSTANBUL-- BEYKOZLUYUZ
    Gönderi
    445
     Alıntı Originally Posted by intermes Yazıyı Oku
    Bugün bozdu ama tekrar toparladilar yarın tekrarlayabilir ama toparlayabilirlermi bilmem.
    Bı benim böyle bir hissem olmadı tam biri tavan ediyo buna sefer beklicem diyorum ertesi gün eksiye geciyo. Yüzde 10 yeter diyolar bana bende genelde yüzde 10-15 görünce satıyorum.
    Meblağ az olunca insan umursamıyor. 5 bin değil 50 bin lot olsaydı şuan ki fiyatın yarısında vermiştim parayı ikiye katladım diye..

7. 2 gün hareketlendi diye 2.42 civarinda metro almıştım dün de 2.68 e kadar çıktı iyi bilanço açıklamış bı kaç tavan eder diyodum tersine geldi taban etti bende bir kurumdaki bütün hisseleri bozdurup metro aldım nasıl olsa döner diye sabah baktım hala eksiye gidiyor kalpten gidecektim. İyi bir ders oldu bana yüzde 30 dan fazla olmayacak bir hisse neyseki maliyete geldi çoğunu verdim yüzde 20 kadar kaldı.

8. Günün sonucu

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 13/44 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •