Sayfa 3/44 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 352 madde; 17 - 24 arası.

Konu: F/K 'sı OLMAYAN GİREMEZ..HİSSE BABINDA..

1. Dyoby biraz geç olsada listemize aldık gelecek vadediyor

2. Hocam, dyoby'ı listenize alma sebebiniz nedir ?

Duhul
    Aug 2020
    İkamet
    İSTANBUL-- BEYKOZLUYUZ
    Gönderi
    437
     Alıntı Originally Posted by intermes Yazıyı Oku
    Dyoby biraz geç olsada listemize aldık gelecek vadediyor
    Geçen sene ağustos ayında yanlış, hatırlamıyorsam kurban bayramıydı, arkadaş dyo al satılacak 10-12 olacak dedi, bende 3.30 dan bir miktar aldım, listeye girme sebebi bu olabilirmi.

4. Dyoby hareketleri hızlı ve kararlı olur bilançosu iyi hatırı sayılır kar yapmış fiyat bakımından çok ucuz olmasa da pahalida degil ve sabredebilirsek 9-9.5 fiyat hedefim var tabiki sabredebilirsek bazen yüzde 10 u gorunce dayanamayıp satıyorum.
     Alıntı Originally Posted by Tasarrufcu Yazıyı Oku
    Hocam, dyoby'ı listenize alma sebebiniz nedir ?
    Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Yükseliş hareketi başlamış görünüyor. 10 lu fiyatlar pahalı sayılmaz sektörde parmakla sayılan birkaç şirketten biri kesinlikle uzun vade de karlı olacaktir
     Alıntı Originally Posted by Dedektifjjdj Yazıyı Oku
    Geçen sene ağustos ayında yanlış, hatırlamıyorsam kurban bayramıydı, arkadaş dyo al satılacak 10-12 olacak dedi, bende 3.30 dan bir miktar aldım, listeye girme sebebi bu olabilirmi.

6.  Alıntı Originally Posted by intermes Yazıyı Oku
    Dyoby hareketleri hızlı ve kararlı olur bilançosu iyi hatırı sayılır kar yapmış fiyat bakımından çok ucuz olmasa da pahalida degil ve sabredebilirsek 9-9.5 fiyat hedefim var tabiki sabredebilirsek bazen yüzde 10 u gorunce dayanamayıp satıyorum.

Teşekkür ederim üstadım.
    Anladığım kadarıyla bilanço döneminden bilanço dönemine rotanızı belirliyorsunuz.

7. EGEEN tavanı gördü geri geldi sabah bu fiyatlarda olursa küçük bir miktar giriş yapmayı düşünüyorum bu bölgede fazla oyalandi ufkunu açacak galiba

8. Evet genellikle FK degerine bakarım iyi kar ettiyse ve hisse fiyatı makul seviyedeyse harketlendigi zaman alırım
     Alıntı Originally Posted by Tasarrufcu Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim üstadım.
    Anladığım kadarıyla bilanço döneminden bilanço dönemine rotanızı belirliyorsunuz.

Sayfa 3/44 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •