Sayfa 146/146 İlkİlk ... 4696136144145146
Arama sonucu : 1166 madde; 1,161 - 1,166 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1. Aynı körfezde Nemport lımanı da var. Bu firma da Liman tesfiye için Çed raporuna başvurmuş. Çed sürecinin bir aşaması olan Halka bilgilendirme toplantısı 04.07.2019 tarihinde yapılmış ve 06.01.2020 tarihinde “Çevresel Etki Değerlendirmesi Olumlu” raporu verilmiş.

Ege Gübre de kapasite artışı için çed raporu talebinde bulunmuş, Çed sürecinin bir aşaması olan Halka bilgilendirme toplantısı 24.07.2020 tarihinde yapılmış.Rapor da sanırım ocak 2021 de gelir.

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    en son alış ortalamam 17,80 idi...geçen gün sattığımda da ortalama 18,00 dan yani karsız sattım..komisyon ücreti de verdiğimizden karsız satış yapmış olduk..benden hemen sonra 123 ü gördü..o vakit elveda galiba bir daha seni alamayacağım diye içimden düşündüm...ama bu gün kapanışını 117,60 tan yapmış...bu gidişle bana da geri dönüş fırsatı verecek...

egegübreyi sattıktan sonra tursg ve akgrt hisselerinde yarı yarıya pozisyon aldım...yani sigorta sektöründe...sektör düzeltmesini tamamlayıp tepki verme aşamasında....sektör büyüyen ve çok kar eden bir sektör..özelikle aksigorta geçmiş yıllarda en fazla temettü veren borsanın ikinci şirketi olmuş olması taktire şayan...geçen yıl karlılığını %60 artırmış ve bu yıl yine hesaplamalarıma göre aynı miktarda artıracak ve belki de hisse başına 1,5 tl temettü verebilecek bir bilanço karlılığına ulaşacaktır..

yalnız sigortaların hepsi gelirlerinin büyük bir bölümünü devlet tahvillerinden gelen faiz ile sağlıyor...faiz ise sevmediğim bir şey...tek hoşuma gitmeyen şey bu...faiz konusu olmasa çok rahat durabileceğim bir hisse....gerçi herkes de sigorta sektörü helaldir diyor artık gerisini de bilmiyorum...

temel olarak aksigortanın temeli fiyatının 10,00-13,00 hedeflerine gideceğini bana düşündürtüyor...artık hayırlısı diyelim..

ben hepimize başarılar diliyorum...
    Bunları biliyoruz buraya yazdım zaten bu fiyatlara gitmez bu şirketler çünkü faizler 17 18 lere gelecek ve verdiği temettuler %5 lerde kalacak ayrıca gelirlerini inceleyin

3. Birde Gördüğüm kadarıyla yatırımcı degilsiniz tavan tavan gitmeyince hisse başka mecralara yelken açtınız kisada para kazanma derdi olanlar her zaman sabredenden az kazanmistir

4. 116.80 den bende araniza yeni katıldım umarım kazanırız sabırla bir aksilik olmadan

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Eggub kararsız kazım a döndün senin yaptığını gayserili bile yapmaz.

6. Sayın keko istediğiniz yerde satar istediğiniz yerde alırsınız buna hiç bir söz yok ama uzun uzadıya methiyeler yazılıp çok değerli çok güzel şeyler söylenip kapıtta olmamak bi çelişki değil mi ?

Sayfa 146/146 İlkİlk ... 4696136144145146

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •