Sayfa 83/126 İlkİlk ... 3373818283848593 ... SonSon
Arama sonucu : 1008 madde; 657 - 664 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1. eylül ayı boyunca pastada şu ky hücumu ürkütücü
    spek nsl kurtulacak bende merak ediyorum.
    BÜTÜN GRAFİKLERİ UNUTURSAK HANİ TREND DEĞİŞİMLERİNDE HİSSE GECE VE GÜNDÜZ KADAR NET İDİ YA; YÜKSELEN MAJOR DESTEĞİ 100TL. 100 ÜZERİNDE KALDIKÇA SORUN YOK.
    SAATLİKTE İSE ŞÖYLE 111-110 LARA ÇEKİLSE İNDİKATÖRLERİN SOĞUMASI ADINA GÜZEL OLUR. BU SEFERDE YENİ KY GELİR Mİ BİLMEM.
    100 ALTINDA KAPANIŞLARDA BENİM GİBİ TEKNİKCİYİ AVLAR, AMA TEMELCİLER DAHA DA MALLANIR. CİDDEN BU HİSSEDE SPEĞİN İŞİ ZOR. HER AÇIDAN KY KISKACINDA..

2.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    eylül ayı boyunca pastada şu ky hücumu ürkütücü
    BÜTÜN GRAFİKLERİ UNUTURSAK HANİ TREND DEĞİŞİMLERİNDE HİSSE GECE VE GÜNDÜZ KADAR NET İDİ YA; YÜKSELEN MAJOR DESTEĞİ 100TL. 100 ÜZERİNDE KALDIKÇA SORUN YOK.
    SAATLİKTE İSE ŞÖYLE 111-110 LARA ÇEKİLSE İNDİKATÖRLERİN SOĞUMASI ADINA GÜZEL OLUR. BU SEFERDE YENİ KY GELİR Mİ BİLMEM.
    100 ALTINDA KAPANIŞLARDA BENİM GİBİ TEKNİKCİYİ AVLAR, AMA TEMELCİLER DAHA DA MALLANIR. CİDDEN BU HİSSEDE SPEĞİN İŞİ ZOR. HER AÇIDAN KY KISKACINDA..
    Sen konuştukça güven buluyorum hocam, eyvallah cok sağolasın 🙏

3.  Alıntı Originally Posted by Aceleciborsa Yazıyı Oku
    Sen konuştukça güven buluyorum hocam, eyvallah cok sağolasın 🙏
    O yüzden konuşturmaya çalıştım ya 😅 bugün için bi kaç cümle diyerek. Denizkiraz bey gerçekten forum için çok kıymetli biri her soruya elinden geldikçe cevap veriyor.

4.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    eylül ayı boyunca pastada şu ky hücumu ürkütücü
    Günaydın Herkese...Sayın denizkiraz speğin işi zor değil çok kolay...Çeksin 200-300 arasına kimse kalmaz...Ben hariç...Ben uzuncuyum...Tabi hedefime erken gelirse çıkabilirim...Bakıyorum herkesde 5-10 bin lot var...Ben daha o kadar olamadım.Esas ben k.y mışım...Umarım herkes kazanır...
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Ege Gübre,Kozaa,Arena,Çimsa,İşbir,Royal...!!!

5. Hissenet yönetiminin verdiği 2 günlük cezam dün gece 23:48 itibariyle sona erdi ve yazabiliyorum artık....!!!

Kimseye al demem sat demem.Hep dedim ve yine diyorumEGGÜB çok güzel ve geleceği olan bir şirket.....!!!

Dünkü kapanışı bazıları beğenmemiş ama önceki zirve olan 123.10 un üzerindeki 2. kapanış.....!!!

Ben Eggüb de moral bozacak bir durum göremedim .....!!!!!

6.  Alıntı Originally Posted by tatardemir Yazıyı Oku
    Hissenet yönetiminin verdiği 2 günlük cezam dün gece 23:48 itibariyle sona erdi ve yazabiliyorum artık....!!!

Kimseye al demem sat demem.Hep dedim ve yine diyorumEGGÜB çok güzel ve geleceği olan bir şirket.....!!!

Dünkü kapanışı bazıları beğenmemiş ama önceki zirve olan 123.10 un üzerindeki 2. kapanış.....!!!

Ben Eggüb de moral bozacak bir durum göremedim .....!!!!!
    Tatarım senin formda oluşun bile insana haz veriyor...Enerjin formu canlandırıyor...Can tatarım!!!
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Ege Gübre,Kozaa,Arena,Çimsa,İşbir,Royal...!!!

7. dunden bellıydı bı haltlar edecegı maalesef dıgerlerı yıne yukarı bu asagı aferın

8. En son çıkan(zoraki durum), ilk inen oluyor borsada maalesef...
    Temel veriler dışında tek avantajı,
    Düşük sermaye vb. yapıda ki diğer hisselerin çıkıyor olması,ucuz görünmesine sebep oluyor...
    Deniz dibinden inci çıkarmak isteyen; vurgun yemeyi göze almalı..

Sayfa 83/126 İlkİlk ... 3373818283848593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •