Special Days Image
Sayfa 2796/7020 İlkİlk ... 179622962696274627862794279527962797279828062846289632963796 ... SonSon
Arama sonucu : 56156 madde; 22,361 - 22,368 arası.

Konu: Sanat Mozaik

1. Robert De Niro, Al Pacino, Joe Pesci ve Harvey Keitel gibi usta isimlerin rol aldigi, Martin Scorsese imzali The Irishman, 14. Roma Film Festivali’nde ana film olarak gosterilecek.

Scorsese’nin dunya promiyerini 57. New York Film Festivali’nin acilis filmi olarak yapacak yeni filmi The Irishman, Netflix’te yayinlanmadan once onemli bir festivali daha ziyaret edecek. New York Film Festivali’nin ardindan Londra ve Los Angeles film festivallerinde de gosterilecek olan The Irishman, 14. Roma Film Festivali‘nin programinda da yer alacak ve festivalin ana filmi olarak gosterilecek. Filmin oyuncu kadrosunda ayrica Bobby Cannavale, Ray Romano, Jesse Plemons, Anna Paquin, Stephen Graham ve Jack Huston eslik ediyor.

https://deadline.com/2019/09/irishma...ro-1202735638/

2. Netflix, dislanan liseli bir gencin zombilerle ve Mad Max tarzi cetelerle dolu kiyamet sonrasi dunyada yol alirken kayip askini bulmaya calismasina odaklanan dizisi Daybreak'in fragmanini yayinladi.

3. Netflix, The Irishman'in yeni posterini yayinladi.

4. Universal Pictures, Colin Trevorrow’un yonettiği, André Holland ve Natalie Martinez’in basrollerini ustlendiği Jurassic World kisa filmi Battle at Big Rock, YouTube’a yukledi.

5. Netflix, askta ve yasamda husrana ugramis bir adamin, gizemli bir tedavinin ardindan eski benliginin kendisinin daha iyi bir versiyonuyla degistirilmis oldugunu fark etmesini konu edinen dizisi Living with Yourself'in fragmanini yayinladi.

6. "Bir kisi hangi noktada oldugunu sandigi kisi olmayi birakir? Diyelim kafami kestin… ‘Ben ve kafam’ mi derim yoksa ‘Ben ve vucudum’ mu? Kafamiın kendine ben demeye ne hakki var? / At what precise moment does an individual stop being who he thinks he is? And now, if you cut off my head... would I say, 'Me and my head' or 'Me and my body'? What right has my head to call itself me? What right has my head to call itself me?"

Kiraci (The Tenant, 1976) Yon: Roman Polanski

7. "Ay cicegini dusun. Gunese dogru egilir. Fazla egilmis bir ay cicegi olmus demektir. Servis yaparken sunu aklindan cikarma ki, sen bir kole degilsin. Hizmet buyuk bir sanattir, tanri en buyuk hizmetkardir. Insanlara hizmet verir ama insanlarin kolesi degildir. / Guarda i girasoli: s'inchinano al sole, ma se vedi uno che è inchinato un po' troppo significa che è morto. Tu stai servendo, però non sei un servo. Servire è l'arte suprema. Dio è il primo servitore; Lui serve gli uomini, ma non è servo degli uomini." Hayat Guzeldir (La Vita é Bella - Life Is Beautiful)

8. "Gercek cennetler, unuttuklarimizdir. / Les vrais paradis sont les paradis qu'on a perdus." Marcel Proust

Muzik Odasi (Jalsaghar - The Music Room, 1958) Yon: Satyajit Ray

Sayfa 2796/7020 İlkİlk ... 179622962696274627862794279527962797279828062846289632963796 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •