Sayfa 6872/7020 İlkİlk ... 5872637267726822686268706871687268736874688269226972 ... SonSon
Arama sonucu : 56156 madde; 54,969 - 54,976 arası.

Konu: Sanat Mozaik

1.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Film süper ,oyuncular süper,yönetmen süper,Faulkner süper...

Faulkner'den tercüme süper ötesi
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...36#post1927536

Sevgili Terraluna

Ben en son sana ne yazdım ?

https://www.hisse.net/topluluk/showt...55#post5600555

Alıntı Originally Posted by Terraluna Yazıyı Oku
    Sayin mert45,

Tesekkur eder, saygilar sunarim
    Hayat hoş gerisi boş

2.  Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Şimdi ben bu dizi hakkında çok şey söylemek istiyorum ama kısa kesicem

Anne ve baba çocuklarını korumak adına etrafında kim var yok hepsinin katledilmesine sebep oluyor. Kadın karakterin kendi öz kardeşine kadar.. Bana resmen sorgulattı ebeveyn bağını.

Buna ilave olarak kara para aklama olaylarını gördükçe artık her hayırsever organizasyona şüphe ile bakmaya başladım..

Ama sabırsızlıkla bekliyorum yeni sezonu
    Selam

4.sezonu dün gece bitirdim sabaha kadar. Çok akıcıydı. Sıkılmadan bitirdim.

Bu mafya işleri hiç özenilecek birşey değilmiş. Özenen gençlerin mutlaka izlemesi gereken bir dizi. İçine giren çıkamıyor. Sürekli bıçak sırtı bir yaşam. Fakir ol özgür ol bu nedir ya. Mafya babasına üzüldüm resmen o bile çıkmak istiyor çıkamıyor

Ebeveynler yapacağını yaptılar. Çocukları da kendilerine benzedi. Armut dibine düşermiş. Kötü

https://www.youtube.com/watch?v=mE9loBHbDrY

3. Selam

Sn Terraluna sizi çok merak ediyorum. Umarım iyisinizdir. Tekrar gelip yazmanız değil iyi olmanız çok önemli Evrene mesaj yolluyorum. Belki ulaşır size diye.

Sevgiler.
    Şeker Dünyam

4.  Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Selam

Sn Terraluna sizi çok merak ediyorum. Umarım iyisinizdir. Tekrar gelip yazmanız değil iyi olmanız çok önemli Evrene mesaj yolluyorum. Belki ulaşır size diye.

Sevgiler.
    Sevgili ve Sayin Dore,

Sayin ayhan53, Sayin Koray ve Sayin Izmir,

Ilginiz icin cok cok tesekkur ederim. Sagligim, sihhatim cok iyi. Yeni yila girmemiz ve islerim dolayisiyla aniden ulke disina cikmak zorunda kaldim. Islerimi hallettim ve dondum.

Saygilar sunarim.

5.  Alıntı Originally Posted by Terraluna Yazıyı Oku
    Sevgili ve Sayin Dore,

Ilginiz icin cok cok tesekkur ederim. Sagligim, sihhatim cok iyi. Yeni yila girmemiz ve islerim dolayisiyla aniden ulke disina cikmak zorunda kaldim. Islerimi hallettim ve dondum.

Saygilar sunarim.
    Yeni gördüm.. Mesajım size ulaşmış ve gelmişsiniz Sn Terraluna

Iyi olmanıza çok sevindim. Hep iyi olun Nasil mutlu oldum bir bilseniz

Duygularıma bu video tercüman olabilir ancak. Sizi görünce aynen burdaki minnoşlar gibi oldum. Tarifi imkansız

Hosgeldiniz

Şeker Dünyam

6. Videonun ismine takılanlar olmuş. Burdaki olay uzun süredir birbirini görmeyen dostların bir araya gelince yaşadıkları mutluluk. Benim cepheden hislerim..

Sevgiler herkese
    Şeker Dünyam

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,118
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by Terraluna Yazıyı Oku
    Sevgili ve Sayin Dore,

Saygilar sunarim.

8.  Alıntı Originally Posted by Terraluna Yazıyı Oku
    Sevgili ve Sayin Dore,

Saygilar sunarim.

Sayfa 6872/7020 İlkİlk ... 5872637267726822686268706871687268736874688269226972 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •