Sayfa 12/252 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 2010 madde; 89 - 96 arası.

Konu: BRSAN - Borusan Mannesmann

1. mezedu kardeşim sen o zerafetini bozma ben senin içinden geçenleri derim yaw...bu spek çocuğu böyledir alış artık sende....kartopum canım abim dert ortağım 14 milyon dalır şirketimiz yolunu buldu doğrumu anladım..yoksa çayı demli içtim kafammı güzel onu bilemedim bir aydınlat ölmüşüne rahmet...

2. Yürütmeyi durdurma başvurusu mahkemece reddedilirse temyiz mahkemesi sonuçlanmadan para gelecek büyük olasılıkla temyiz de şirket lehine sonuçlanır çünkü alt paragrafta bundan sonraki ithalatta vergi oranlarının artık normale dönmesi noktasında hükümet ile anlaşıldığı ifade edilmiş..önceki haberden farkı hükümetin artık istisnai vergiden vaz geçtiği bunun da hukuki anlamda brsanın elini güçlendireceğidir....ama spek bu haberin içine eder mi yoksa "alıştırdığı gibi yükseltip geri çekerken silkelenenlerle el sallayarak ardından yukarı çeker ve asıl uçuracak haber gelir" mi diye aklımdan geçiyor..siz siz olun yorumlara aldırmayın...

3. 5 dklıklarda yine uyumsuzluk olmaya başladı

4. destek atıp maliyet düşürmeye çalışanlar olabilir

5. tekrar hareketlenme var parası çok olan biri spek hareketine dayanamayıp yukarı çekip malı satabilir haber yoksa hareket speğe kalır bize daha büyük sansasyonel haber lazım

Sayfa 12/252 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •