Sayfa 165/253 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215 ... SonSon
Arama sonucu : 2021 madde; 1,313 - 1,320 arası.

Konu: BRSAN - Borusan Mannesmann

1.  Alıntı Originally Posted by mezedu Yazıyı Oku
    ama gün gelecek buraya sığmayacağız daha da gider mi beklentisi nedir ki diyecekler paylaşım üstüne paylaşım sonra sana bana saydıracaklar kartopu, abi enin nick de kedi ismi gibi kusura bakma sanki kartopu derken kedimden bahsediyor gibiyim
    borsa aynı kartopu gibidir eğer muhafaza edersen yuvarlanarak kardan adam veya kardan dev adam yaparsın muhafaza edemezse su olur gider hiç bir şey kalmaz çevremdeki yatırımcıların hepsinin acalesi var hemen zengin olmak istiyor hisseden hisseye atlıyor elde avuçda bir şey kalmıyor bryat 10 sene bekledim 3 40 kuruşa aldım 65 00 / 70 00 arasında sattım başka hisse jantsa aldım 3 katına 200 00 den sattım tekrar bryat 84 00 den aldım 200 00 ve 420 00 den sattım 650 00 ye gitti beklemeyene para yok sabırlı olmak lazım kartopu nu yuvarlayabilirsek ne mutlu 2023 / 12 aylık bilançoyu görünceye kadar bekleyeceğim .
    yatırım tavsiyesi değildir

2.  Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku
    borsa aynı kartopu gibidir eğer muhafaza edersen yuvarlanarak kardan adam veya kardan dev adam yaparsın muhafaza edemezse su olur gider hiç bir şey kalmaz çevremdeki yatırımcıların hepsinin acalesi var hemen zengin olmak istiyor hisseden hisseye atlıyor elde avuçda bir şey kalmıyor bryat 10 sene bekledim 3 40 kuruşa aldım 65 00 / 70 00 arasında sattım başka hisse jantsa aldım 3 katına 200 00 den sattım tekrar bryat 84 00 den aldım 200 00 ve 420 00 den sattım 650 00 ye gitti beklemeyene para yok sabırlı olmak lazım kartopu nu yuvarlayabilirsek ne mutlu 2023 / 12 aylık bilançoyu görünceye kadar bekleyeceğim .
    eyvallah kardeşim şaka sözlerim rahatsız etmemiştir inşallah yine de hakkını helal et

3.  Alıntı Originally Posted by mezedu Yazıyı Oku
    eyvallah kardeşim şaka sözlerim rahatsız etmemiştir inşallah yine de hakkını helal et
    hayır niye rahatsız olayım ki 25 senedir borsa da işlem yapıyorum çok şeyler gördük forum da olsun çevremdeki yatırımcılardan olsun ben bilgilendirmek için açıklama yaptım . borsada hisse alıp satanların çoğunluğu körü körüne yapıyor başkasının lafı ile hisse alıyor öğrenmek istemiyor tüyo peşınde koşuyor bilançoya bakmaz grafiğin ne olduğunu anlamaz sonunda büyük balıklara yem oluyorlar öğrenip bilmek anlamak lazım .

4. borusan günlük layn grafik yalnız kapanışları gösterir düşeni kırınca yükseliş başlar yükseleni kırınca da düşüş başlar .

5.  Alıntı Originally Posted by mezedu Yazıyı Oku
    bugün yarın haber gelmesi lazım saatlik grafikte
    Haber gelirse de pek olumlu bir haber olmayacak gibi. Bu kadar negatif ayrışma, devre kesme, yeşil yanınca tepesine basma olumlu haber için midir sizce ?

6.  Alıntı Originally Posted by xyz Yazıyı Oku
    Haber gelirse de pek olumlu bir haber olmayacak gibi. Bu kadar negatif ayrışma, devre kesme, yeşil yanınca tepesine basma olumlu haber için midir sizce ?
    olumsuz da gelebilir neticede ya aşağı ya yukarı kırması lazım, biz uzun vadeciyiz aşağı kırarsa dökmek için diye düşünürüz yukarı kırarsa yeni ufuklara yolculuk deriz..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,970
    buda benim takip ettiğim
    aciliyetim yok
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Sayfa 165/253 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215 ... SonSon

Yer İmleri