Sayfa 35/252 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon
Arama sonucu : 2012 madde; 273 - 280 arası.

Konu: BRSAN - Borusan Mannesmann

1. Tavandan alan ne yapmalı ? Tavana satış koysam gider mi

2. birleşme haberi gelirse toplam ödenmiş sermaye 170.000.000 bir bryat hissesine 10 adet borusan hissesi bugün haber gelirse zaten olsa olsa tavan 20 tl diyelim son altı aylık ortalama çok düşük 20 TL altı ama biz 20 TL diyelim defter değerine baksalar brsan 25 tl ne olur ayrılma hakkı 25 TL derler hisse fiyatı o fiyatları geçeceği için kimse ayrılma hakkını kullanmak istemez ve birleşince özsermaye ne kadar olur şu an yazılı olan olmaz herhalde...

3. sn mezedu
    borusan boru nın sahibi / borusan mannesman yatırım holding. / borusan mannesman holdingin yarısı borusan holdingin .
    diğer yarısıda almanların mannesman şirketin nin yani yarı yarıya ortaklar
    bryat borusan holdingin niye kendi bir sürü şirketlerini borusan boru ile birleştirsin borusan yıllık 500 / 550 milyon dolar ciro yapıyor borusan holding yıllık 5 milyar dolardan fazla ciro yapıyor .
    bu şekilde yazdığınızda yatırımcıları yanıltırsınız inceleyip araştırıp öyle yazınız . borusan forumunda sayfa 30 da 5 aralık da anlaşılır şekilde yazdım ya okumadınız yada anlamadınız 5 aralık da yazdığımda bryat 4 aralık kapanış fiyatı 236 80 kapanmıştı 6 günde 345 00 gördü yani bryat ile borusan holdingi birleştirebilirler borusan ile hiç alakası olmaz .
    yatırım tavsiyesi değildir

boryatın iştirakleri

4. kartopucuğum cevapları tek tek vereyim
    "bu şekilde yazdığınızda yatırımcıları yanıltırsınız inceleyip araştırıp öyle yazınız" inceleyip araştırıp yazmadığımı nereden biliyorsun
    "borusan forumunda sayfa 30 da 5 aralık da anlaşılır şekilde yazdım ya okumadınız yada anlamadınız" okudum ve saygı duydum anlamadığımı nereden biliyorsun
    "5 aralık da yazdığımda bryat 4 aralık kapanış fiyatı 236 80 kapanmıştı 6 günde 345 00 gördü yani bryat ile borusan holdingi birleştirebilirler borusan ile hiç alakası olmaz" yani fiyatlara bakarak kim kiminle gerdeğe girecek karar verdin..yok ortaklık yapısına ve bilançolara da baktım diyebilirsin o halde şöyle diyelim her şirket ederiyle hisse adediyle ve ortaklık yapısıyla şirketleri birleştirebilir örnek camların birleşmesi gibi...
    ne senin ne benim dediğim tarzda kalkıp yönetim birleşiyoruz demez...canları nasıl istiyorsa öyle birleşirler..ha sen istersen şirkete yaz deki "Şirketleri birleştirmek istiyorsanız şu şekil birleşme daha mantıklı."

5. Yine de emeğin için sağol ortak, kazanalım da ister nikah kıysın ister bekar kalsın gerisi boş

6. Camların sahibi şise evlatlarını tek çatı altında birleşti ama borusan boru iki kocalı yabancı ortaklı bir şirket niye kendi şirketleri ile yabancı ortaklı şirket ile birleşsin . y t d

Sayfa 35/252 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •