Sayfa 36/253 İlkİlk ... 2634353637384686136 ... SonSon
Arama sonucu : 2017 madde; 281 - 288 arası.

Konu: BRSAN - Borusan Mannesmann

1.  Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku
    Görünüşe göre malı piyasaya yıkmışlar

2.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Görünüşe göre malı piyasaya yıkmışlar
    aracı kurumların toplam işlemi 13 980 671 toplam aracı kurumların aldığı 1 405 611 satanlarda o kadar ikisini toplayınca 2 811 222
    ençok işlem yapan aracı kurumları inceleyince anlarsınız toplam işlemden alan ve satanların toplamını çıkarınca geriye 11 169 449 lot aracı kurumlar arsında olmuş oluyor acaba satış gelen aracı kurumlardan alış veya satış olduğunu spek den başka kimse bilemez iş yatırım dün aldığını bilerek gösterdi bugünde bilerek satışını gösterdi kafa karıştırmak için bunu yapıyor tahta sahibi spek ne aldığını ne sattığını gösterir pastaya takasa fazla takılmayın bunlar şeytana pabucu ters giydirirler
    yatırım tavsiyesi değildir

3. ne güzel yazmışın kartopu...şeytan bunları görse madem bunlar vardı benim ne işim var burda derdi...

4.  Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku
    aracı kurumların toplam işlemi 13 980 671 toplam aracı kurumların aldığı 1 405 611 satanlarda o kadar ikisini toplayınca 2 811 222
    ençok işlem yapan aracı kurumları inceleyince anlarsınız toplam işlemden alan ve satanların toplamını çıkarınca geriye 11 169 449 lot aracı kurumlar arsında olmuş oluyor acaba satış gelen aracı kurumlardan alış veya satış olduğunu spek den başka kimse bilemez iş yatırım dün aldığını bilerek gösterdi bugünde bilerek satışını gösterdi kafa karıştırmak için bunu yapıyor tahta sahibi spek ne aldığını ne sattığını gösterir pastaya takasa fazla takılmayın bunlar şeytana pabucu ters giydirirler
    yatırım tavsiyesi değildir
    Evet katılıyorum zaten ben de “görünüşe göre” dedim. Bu hissenin eder fiyatını tabelada görmeden bendeki malı alamaz spek

5.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Evet katılıyorum zaten ben de “görünüşe göre” dedim. Bu hissenin eder fiyatını tabelada görmeden bendeki malı alamaz spek
    Sendeki tabela fiyatına cokmu uzak yakinmi

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by DİŞÇİ Yazıyı Oku
    Sendeki tabela fiyatına cokmu uzak yakinmi

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bu konuda yorum yapmak yasak biliyorsunuz. Hissenin temel değerlerini ve piyasanın geldiği noktayı inceleyerek siz de bir çıkarımda bulunabilirsiniz

7. Film bitti mi ?

8. 18.70ten 19.50 yapıp geri gelmek. İyi ele vermeceeee. Pislikler

Sayfa 36/253 İlkİlk ... 2634353637384686136 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •