Sayfa 180/252 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230 ... SonSon
Arama sonucu : 2014 madde; 1,433 - 1,440 arası.

Konu: BRSAN - Borusan Mannesmann

1. daha önce beklenti olarak paylatığım bilgiler bakalım ne zaman haber olarak düşecek

2. Yıllar önce bryat daki mallarimida boyle kabiz kabiz uyuz uyuz hareketlerle elimden almislardi..artik yaşlandim...torunlarim ve metreslerim icin biriktiriyorum hisselerimi arkamdan dua etsinler yeter...))
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    I Love BİST Game
    Gönderi
    677
     Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    Yıllar önce bryat daki mallarimida boyle kabiz kabiz uyuz uyuz hareketlerle elimden almislardi..artik yaşlandim...torunlarim ve metreslerim icin biriktiriyorum hisselerimi arkamdan dua etsinler yeter...))
    Abi metreslerin çok şanslı, Dünya tatlısı torunun ise zaten doğuştan şanslı.
    YASAL UYARI: Burada yazdığım bilgi, haber ve yorum TAVSİYE niteliğinde olmayıp, YATIRIM DANIŞMANLIĞI kapsamında DEĞİLDİR! Anlaştıkmı ?? Zaten borsadan hiç anlamıyorum zarar edebilirsiniz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    I Love BİST Game
    Gönderi
    677
    TOGG alacağım için BRSAN'larımı satmıyorum.
    YASAL UYARI: Burada yazdığım bilgi, haber ve yorum TAVSİYE niteliğinde olmayıp, YATIRIM DANIŞMANLIĞI kapsamında DEĞİLDİR! Anlaştıkmı ?? Zaten borsadan hiç anlamıyorum zarar edebilirsiniz.

5.  Alıntı Originally Posted by MIHNANA Yazıyı Oku
    Abi metreslerin çok şanslı, Dünya tatlısı torunun ise zaten doğuştan şanslı.
    ) bende şanslıyım..zira yay burcuyum...ekmeğin içini yokuşun inişini esmerin gidişini çok sevirem)))
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

6.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    Yıllar önce bryat daki mallarimida boyle kabiz kabiz uyuz uyuz hareketlerle elimden almislardi..artik yaşlandim...torunlarim ve metreslerim icin biriktiriyorum hisselerimi arkamdan dua etsinler yeter...))
    Asım Kocabıyık amcam afyonlu toprağım,hünkârım her daim gözlerimizi açan adam sen olmasan yine göremeceğiz abi …her daim dua ile seviyoruz seni…..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
    Baslar buralar artik sahte hesaplarla dolmaya , Alkimde olduğu gibi
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

8.  Alıntı Originally Posted by mezedu Yazıyı Oku
    gelsin şu taşınma haberi de arkası gelir
     Alıntı Originally Posted by mezedu Yazıyı Oku
    daha önce beklenti olarak paylatığım bilgiler bakalım ne zaman haber olarak düşecek
     Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Baslar buralar artik sahte hesaplarla dolmaya , Alkimde olduğu gibi
    ay sonu geliyor ayak seslerini duyuyor musunuz

Sayfa 180/252 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •