Sayfa 1/252 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 2009 madde; 1 - 8 arası.

Konu: BRSAN - Borusan Mannesmann

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,578

BRSAN - Borusan Mannesmann

BRSAN - Borusan Mannesmann

Yeni başlık hayırlı olsun..

Eski başlığa buradan ulaşabilirsiniz.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

2. Yaw allahtan bir sen varsın sevgili operatörüm...yahu ne zahmet ettin yeni sayfa yeni masraf bu acolar için hiç gerek yoktu...10 yıldır bunlara sövmekten az ceza kesmedin bana ama sende alıştın galiba bana yada sezarın hakkı sezara deyip adam haklı diyorsun artık...ağzımızı bozuyoruz mazur gör...yeni topik hayırlı olsun demiyorum 10 yılda kaçıncı topik hiçbir hayrı olmadı çünkü...canım operatörüm arada bir gel buraya uyar beni bak ceza verirşm filen de de enazından yalnız olmadığımı bileyim...düşün o derece yalnızım😌

Hadi hayırlı olsun yeni sayfa yeni macera diyelim belki speğimiz bu anı bekliyordu, trinvesting-instagram-tweter hiçibirinin tadı yok burası da eski hareketliliğinde değil ama yine de kendi yatırım yaptığımız şirketle ilgili paylaşımlar var diğerleri reklam ve manipülatif yerler olmuş

1 üye 2 ziyaretçi..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Ulen cuma günü son kalkar tren dedik cuma günü de sıktı pazartesi başladı harekete neyse arkadaş gitsin de....

yfas 145000-500000e çıkmış o hisseleri yabancıya virmanlar kısım kısım yabancı payı artmaya başlamış zaten

Sayfa 1/252 1231151101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •